• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » ثبت نام مجدد داوطلبان كنكور 91
  کد خبر : 441029

  ثبت نام مجدد داوطلبان كنكور 91

  ثبت نام مجدد داوطلبان كنكور 91 Reviewed by Aryan on Feb 17Rating: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام مجدد داوطلبان شركت در آزمون سراسری سال 91 از 30 بهمن آغاز و تا سوم اسفند ادامه خواهد یافت. حسین توكلی افزود: با توجه به آنكه تعدادی از داوطلبان آزمون سراسری سال 1391 به دلایل…

  ثبت نام مجدد داوطلبان كنكور 91 Reviewed by Aryan on Feb 17Rating:
  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام مجدد داوطلبان شركت در آزمون سراسری سال 91 از 30 بهمن آغاز و تا سوم اسفند ادامه خواهد یافت.

  حسین توكلی افزود: با توجه به آنكه تعدادی از داوطلبان آزمون سراسری سال 1391 به دلایل مختلف از جمله دسترسی نداشتن به سوابق تحصیلی، موفق به ثبت نام در مهلت مقرر قبلی (16 تا 30 آذر) نشدند، فرصت مجددی برای ثبت نام این افراد درنظر گرفته شد.

  وی گفت: داوطلبان از 30 بهمن تا سوم اسفند ماه فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، برای ثبت نام خود در آزمون اقدام كنند و مهلت ویرایش اطلاعات تقاضانامه ثبت نامی داوطلبانی كه قبلا ثبت نام كرده اند نیز در همین فاصله زمانی و از طریق مراجعه به بخش ویرایش پایگاه سنجش تعیین شده است.

  توكلی توضیح داد: داوطلبان آزمون سراسری می توانند با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباری یا كدرهگیری و اطلاعات فردی، نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت نامی و در صورت لزوم، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام كنند.

  وی افزود: دیپلمه های سال 83 و ماقبل، اجازه ویرایش اطلاعات خود را دارند اما چنانچه خواستار اصلاح سال اخذ مدرك دیپلم خود به سال های 84 و بعد از آن باشند، لازم است ابتدا نسبت به مشاهده سوابق تحصیلی اقدام و در صورت تایید وارد بخش مربوط به ویرایش تقاضانامه شوند و در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات سوابق تحصیلی به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرك دیپلم خود مراجعه كنند.

  مشاور عالی سازمان سنجش تاكید كرد: دیپلمه های سال های 84 و پس از آن اجازه ویرایش اطلاعات آزمون خود را دارند اما اجازه ویرایش اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی را نخواهند داشت و در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی لازم است به آموزش و پرورش محل اخذ دیپلم خود مراجعه كنند.

  وی یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی كه در آزمون ثبت نام كرده اند اما موفق به اعلام علاقه مندی به دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی نشده اند و یا علاقه مند به شركت در گروه های آزمایشی هنر یا زبان های خارجی بوده اما علاقه مندی خود را در مرحله ثبت نام اعلام نكرده اند نیز می توانند در تاریخ های اعلام شده برای اعلام علاقه مندی خود از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اقدام كنند.

  توكلی زمان توزیع كارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 91 را از چهارم تا هفتم تیر ماه اعلام كرد و گفت: توزیع كارت به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه سازمان سنجش صورت خواهد گرفت.

  آزمون سراسری سال 1391 در نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه، هشتم و نهم تیر ماه و صبح شنبه 10 تیر ماه برگزار خواهد شد.(ايرنا)

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.