• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مجلس » ويژه برنامه‌هاي سيما در انتخابات مجلس
  کد خبر : 440865

  ويژه برنامه‌هاي سيما در انتخابات مجلس

  ويژه برنامه‌هاي سيما در انتخابات مجلسReviewed by Aryan on Feb 17Rating: شبکه های سیما با ویژه برنامه های متعدد و متنوع انتخاباتی با مردم در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی همراه می شوند. به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی سیما  شبکه یک سیما برنامه  « همه باهم  » را با موضوع اهمیت…

  ويژه برنامه‌هاي سيما در انتخابات مجلسReviewed by Aryan on Feb 17Rating:
  شبکه های سیما با ویژه برنامه های متعدد و متنوع انتخاباتی با مردم در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی همراه می شوند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی سیما 

  شبکه یک سیما برنامه  « همه باهم  » را با موضوع اهمیت ، نقش و جایگاه مجلس و نمایندگان ، 29 بهمن ساعت  18:20 و هفته اول  اسفند ساعت  20:20 پخش می کند .

  « بهارستان نهم» عنوان برنامه دیگری است که از30 بهمن ساعت 18:20 روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

  « انتخاب برتر » برنامه ای   25 دقیقه ای است که در روزهای پایانی بهمن ماه و هفته اول  اسفند  ساعت 17:30 ازشبکه دوسیما پخش می شود و ساعت 21  مخاطبان شبکه دوسیما می توانند بیننده ویژه برنامه «بیست و دو» باشند.

  برنامه «اگرنماینده بودم » نیز در فواصل برنامه های شبکه دو سیما به مدت 10 دقیقه پخش می شود .

  شبکه سه سیما نیز با بخش هایی همچون دوربین مخفی ، تریبون آزاد ، مجری و صحبتهای مردمی در برنامه « دوفوریتی »  به استقبال انتخابات مجلس شورای اسلامی  می رود.این برنامه 30 دقیقه ای به جز جمعه ساعت 17:30 پخش می شود .

  برنامه «گذرازبحران» با موضوع حل بحرانهای کشور توسط دوره های اول  تا سوم مجلس  روزهای زوج ساعت 22:20 و برنامه « منطقه آزاد» نیز  با  موضوع تریبون آزاد دانشجویی  در دانشگاههای کشور روزهای  فرد ساعت 22:20 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

  «گرای سی وسه (میزان )» نیز ساعت 18:15 از شبکه سه سیما پخش می شود.

  « پارک دانشجو»  با موضوع دانشجویان و انتخابات از 29 بهمن ساعت 22 به مدت 15 دقیقه از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

  حیات سیاسی واجتماعی شهروندان ، رقابت انتخاباتی ، نقش  نخبگان  درجهت حضور مردم درانتخابات ،ویژگی ها وملاک های انتخاب نامزد اصلح ، تاثیر حضور مردم در انتخابات براقتدار و کارآمدی نظام ، انتخابات نماد حضور آگاهانه و بصیرت بخش و روز حضور- روزمردم – روزایران ، ازعناوین برنامه « آراء» می باشد که  هر روز به جز اول اسفند از ساعت 19 به مدت 40 دقیقه از شبکه چهار سیما پخش می شود.

  برنامه «مجلس واقتصاد» نیز اول ، سوم وهشتم اسفندماه ساعت 21:15  به مدت 15 دقیقه پخش خواهدشد.

  شبکه تهران نیز از 29 بهمن ساعت 11 با حضور کارشناسان حوزه های مختلف ، مسائلی چون : تحریم ، نگاه تخصصی درمجلس  و… را در برنامه «پیش نویس»  مطرح خواهد کرد.

  «نشانه » نیز از دیگر ویژه برنامه های  شبکه تهران است که به مدت 25 دقیقه از29 بهمن ساعت 16 پخش می شود.

  انتظارات مردم از کاندیدای مورد نظر خود ، موضوع برنامه « ماجرای یک خبرنگار» است که ساعت 22:40 از شبکه تهران روی آنتن می رود .

  شبکه آموزش  29 بهمن و پنجم ، ششم ،هفتم وهشتم اسفند ماه ساعت 21 ، با پخش  برنامه «شفاف» به موضوعاتی چون : ویژگی های نماینده مجلس و ضرورت حضور درصحنه انتخابات می پردازد.

  برنامه «ازحضورتا حضور» نیز به مدت 10 دقیقه در فواصل برنامه های شبکه آموزش پخش می شود.

  «درآستانه حضور» و « رواق » عناوین ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما می باشد که هر روز به ترتیب ساعت 17:10 و19 از این پخش خواهد شد .

  شبکه مستند نیز از 29 بهمن با پخش برنامه «  همین امروز» ساعت 22:30  و « تاریخ انتخابات» ساعت 20 با مخاطبان خود خواهد بود .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.