• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » بان كی مون: ایران نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر دارد
  کد خبر : 439412

  بان كی مون: ایران نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر دارد

  بان كی مون: ایران نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر داردReviewed by Aryan on Feb 16Rating: دبیركل سازمان ملل متحد تاكید كرد: جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر دارد. به گزارش ایرنا، بان كی مون روز پنجشنبه در دیدار با ‘مصطفی محمد نجار’ وزیر كشور جمهوری اسلامی ایران از حضور…

  بان كی مون: ایران نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر داردReviewed by Aryan on Feb 16Rating:

  دبیركل سازمان ملل متحد تاكید كرد: جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر دارد.

  به گزارش ایرنا، بان كی مون روز پنجشنبه در دیدار با ‘مصطفی محمد نجار’ وزیر كشور جمهوری اسلامی ایران از حضور وی در اجلاس جهانی مبارزه با مواد مخدر در وین تقدیر كرد.

  در این دیدار كه در حاشیه سومین اجلاس جهانی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، دبیركل سازمان ملل متحد تصریح كرد كه ایران نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر در عرصه جهانی دارد.سومین اجلاس جهانی مبارزه با مواد مخدر امروز پنجشنبه با حضور مقامات ارشد 55 كشور جهان در كاخ ‘هوف بورگ’ وین آغاز بكار كرد.

  ‘مصطفی محمد نجار’ وزیر كشور و دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران در صدر هیاتی در این اجلاس جهانی حضور یافته است. محمدنجار كه به دعوت ‘یوری فدوتف’ معاون دبیركل و مدیر اجرایی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل در اجلاس جهانی كشورهای عضو پیمان پاریس شركت كرده است، قرار است امروز در این اجلاس سخنرانی كند.

  نخستین نشست وزرای كشورهای عضو این پیمان در سال 2003 در پاریس و دومین آن در سال 2006 میلادی در مسكو برگزار شد و هدف این نشست نیز مقابله با قاچاق مواد مخدر از منشاء افغانستان اعلام شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.