• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ورود مجردها به بوستان خانواده شیراز ممنوع شد
  کد خبر : 433458

  ورود مجردها به بوستان خانواده شیراز ممنوع شد

  ورود مجردها به بوستان خانواده شیراز ممنوع شدReviewed by Aryan on Feb 15Rating: به نقل ازفارس در شیراز، محمد فرخ‌زاده در نشست مشترک خبرنگاران شیرازی و اصفهانی که به میزبانی شهرداری شیراز برگزار شد، اظهار داشت: این بوستان برای نخستین بار در فضایی به مساحت ۸ هزار و ۸۰۰ متر مربع با رویکرد آموزش تخصصی خانواده…

  ورود مجردها به بوستان خانواده شیراز ممنوع شدReviewed by Aryan on Feb 15Rating:

  به نقل ازفارس در شیراز، محمد فرخ‌زاده در نشست مشترک خبرنگاران شیرازی و اصفهانی که به میزبانی شهرداری شیراز برگزار شد، اظهار داشت: این بوستان برای نخستین بار در فضایی به مساحت ۸ هزار و ۸۰۰ متر مربع با رویکرد آموزش تخصصی خانواده ویژه خانواده‌ها ایجاد می‌شود. 

  فرخ‌زاده با بیان اینکه ورود مجردها در این بوستان ممنوع است، افزود: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این بوستان را افتتاح و در اختیار شهروندان قرار دهیم. معاون شهردار شیراز در بخش دیگری از سخنان خود به اعتبارات معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز اشاره و بیان داشت: بودجه امسال این معاونت ۲،۶ میلیارد تومان بود که در سال آینده رشد ۱۵ درصدی داریم. 

  وی ادامه داد: در زمینه اعتبارات عمرانی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز در سال آینده از عدد ۱۲ میلیارد تومانی طرح‌های عمرانی به ۲۵ میلیارد تومانی می‌رسیم. 

  فرخ‌زاده بیان کرد: امسال نیز برای نخستین بار بودجه چهار درصد را به عنوان مبنا قرار داده و به نوعی حوزه فرهنگی اجتماعی را دارای هویت مستقل کردیم که این یک اقدام فاخر در شهرداری به شمار می‌رود. این مسئول همچنین در سخنان خود به موضوع ورزش و توجه به آن در معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری شیراز اشاره کرد و افزود: امسال دو سالن سرپوشیده در مناطق محروم شیراز افتتاح کردیم و یکسال دیگر نیز به زودی در یکی از مناطق جنوبی شیراز به بهره‌برداری می‌رسد. 

  فرخ‌زاده ادامه داد: برای نخستین بار اجرای ۹ زمین چمن مصنوعی را در برنامه شهرداری مناطق قرار دادیم که این زمین‌های چمن نیز در مدت کوتاهی آماده بهره‌برداری شد و تا پایان امسال ۹ هزار متر زمین چمن مصنوعی فوتبال در شیراز داریم. 

  معاون فرهنگی شهرداری شیراز در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت‌های این معاونت اشاره کرد و مهم‌ترین آن را راه‌اندازی نخستین بازار کتاب شیراز، پایان مرمت و بازسازی ساختمان باغ دلگشا در اسفند ماه امسال و انجام تبلیغات شهری با رویکرد فرهنگی عنوان کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.