• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » بهرام عظیمی: فیلمی میسازم که اگر از جشنواره جایزه نگرفت، مخاطبان به نشانه حمایت، اختتامیه را ترک کنند!
  کد خبر : 432778

  بهرام عظیمی: فیلمی میسازم که اگر از جشنواره جایزه نگرفت، مخاطبان به نشانه حمایت، اختتامیه را ترک کنند!

  بهرام عظیمی: فیلمی میسازم که اگر از جشنواره جایزه نگرفت، مخاطبان به نشانه حمایت، اختتامیه را ترک کنند!Reviewed by Aryan on Feb 14Rating: بهرام عظیمی که امسال با اولین انیمیشن مدرن ایرانی با عنوان «تهران 1500» به جشنواره آمده بود در گفتگو با شبکه ایران با بیان اینکه جایزه نگرفتن از جشنواره چندان برایش مهم…

  بهرام عظیمی: فیلمی میسازم که اگر از جشنواره جایزه نگرفت، مخاطبان به نشانه حمایت، اختتامیه را ترک کنند!Reviewed by Aryan on Feb 14Rating:

  بهرام عظیمی که امسال با اولین انیمیشن مدرن ایرانی با عنوان «تهران 1500» به جشنواره آمده بود در گفتگو با شبکه ایران با بیان اینکه جایزه نگرفتن از جشنواره چندان برایش مهم نیست بر این مساله تاکید کرد که برای مردم فیلم ساخته نه برای جشنواره. بخشهایی از گفته های عظیمی را در ادامه می خوانید:

  فیلم بعدی ام را بهتر از این میسازم
  «تهران 1500» اولین قدم من در انیمیشن بلند بود و اتفاقا گام محکمی بود و نمره قبولی هم از مخاطبان گرفت. حالا اینکه هیات داوران جشنواره به فیلم من توجه نکرده اند آنقدرها مهم نیست. البته یک تیم 250 نفر با میانگین سنی 25 تا 30 سال در تولید «تهران 1500» مشارکت داشتند و برای این گروه، برخورد هیات داوران با فیلم چندان توجیه پذیر نبود اما من از یک جهاتی از بقیه دلگرم ترم و سعی میکنم کار بعدی ام را آن قدر خوب بسازم که اگر فیلم ام از جشنواره جایزه نگرفت، مردم به نشانه حمایت از فیلم من از اختتامیه بیرون بروند!

  امیدوارم فیلم ام اکران نوروزی داشته باشد
  تمام فیلمها دوست دارند اکران نوروزی داشته باشند اما ظاهرا تهیه کننده ما هنوز با هیچ پخش کننده ای برای اکران قرارداد نبسته است. با این حال «تهران 1500» فیلمی است که مردم از تماشای آن لذت برده و با آن می خندند. ما یک انیمیشن شاد، کمدی ساخته ایم که نوآوریهای زیادی برای مخاطبان دارد. فکر میکنم اگر فیلم ام عید نوروز اکران شود، بهتر است!

  فیلم را به همراه عوامل دیده و معایب آن را برطرف می کنیم
  اگر اکران نوروزی به ما نرسد تغییر کلی در فیلم ایجاد نخواهیم کرد. کلیت فیلم همین است فقط یک برنامه ویژه برای این فیلم تدارک دیده ایم و آن هم نمایش ویژه ای است که در هفته جاری برای عوامل فیلم خواهیم گذاشت. یعنی من به عنوان کارگردان با تمام عوامل فیلم، اثر را دوباره می بینم و با جمع آوری نظر همکاران و کنار هم قرار دادن این نظرات و نظرات مخاطبان جشنواره و منتقدان درباره اصلاحات فیلم، تصمیم می گیریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.