• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » احتمال واگذاری سکه به جای عیدی به کارمندان
  کد خبر : 430726

  احتمال واگذاری سکه به جای عیدی به کارمندان

  احتمال واگذاری سکه به جای عیدی به کارمندانReviewed by Aryan on Feb 14Rating:  ريیس کل بانک مرکزی از احتمال واگذاری سکه به جای عیدی به کارمندان خبر داد. محمود بهمنی از احتمال پرداخت عیدی کارمندان به صورت سکه خبر داد و گفت: البته این طرح هم اکنون در دست بررسی قرار دارد و در صورت…

  احتمال واگذاری سکه به جای عیدی به کارمندانReviewed by Aryan on Feb 14Rating:
   ريیس کل بانک مرکزی از احتمال واگذاری سکه به جای عیدی به کارمندان خبر داد.

  محمود بهمنی از احتمال پرداخت عیدی کارمندان به صورت سکه خبر داد و گفت: البته این طرح هم اکنون در دست بررسی قرار دارد و در صورت تصویب، اجرایی می شود.

  وي در پاسخ به این سوال که مبلغ عیدی کارمندان 350 هزار تومان است، بانک مرکزی چه نوع سکه ای را به عنوان عیدی به کارمندان واگذار خواهد کرد، گفت: اگر دولت بخواهد چنین برنامه ای را اجرایی کند بر روی مبلغ 300 هزار تومان به عنوان واگذاری سکه تصمیم گیری خواهد کرد.

  ريیس کل بانک مرکزی افزود: بقیه این مبلغ به صورت عیدی و نقد در اختیار کارمندان قرار خواهد گرفت.

  بهمنی موضوع اصلی در بحث واگذاری سکه به عنوان عیدی کارمندان را زمان تحویل سکه اعلام کرد و گفت: این سکه ها باید در یک فاصله معقولی در اختیار کارمندان به عنوان عیدی قرار گیرد.

  ريیس کل بانک مرکزی گفت: تعلل در این امر به دلیل این است که ممکن است نتوانیم سکه را ظرف مدت مناسب یعنی تا قبل از عید به کارمندان تحویل بدهیم.

  روز گذشته رحیم ممبینی معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ريیس جمهور از پرداخت عیدی کارمندان به مبلغ 350 هزار تومان همزمان با واریز حقوق بهمن ماه کارمندان خبر داده بود.(مهر)

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.