• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » حذف يارانه پردرآمدها شروع شد
  کد خبر : 430173

  حذف يارانه پردرآمدها شروع شد

  حذف يارانه پردرآمدها شروع شدReviewed by Aryan on Feb 14Rating: سخنگوی طرح تحول اقتصادی از توزیع فرم خودانصرافی خانوارهای پردرآمد برای دریافت نكردن یارانه نقدی ، به استان ها طی امروز و فردا خبر داد. محمدرضا فرزین با بیان این مطلب به ایرنا با اشاره به اینكه 10 میلیون خانوار پردرآمد مجبور به انصراف از…

  حذف يارانه پردرآمدها شروع شدReviewed by Aryan on Feb 14Rating:
  سخنگوی طرح تحول اقتصادی از توزیع فرم خودانصرافی خانوارهای پردرآمد برای دریافت نكردن یارانه نقدی ، به استان ها طی امروز و فردا خبر داد.

  محمدرضا فرزین با بیان این مطلب به ایرنا با اشاره به اینكه 10 میلیون خانوار پردرآمد مجبور به انصراف از دریافت یارانه نیستند، گفت: با وجودی كه توضیحاتی در خصوص خودانصرافی ارائه شده ،اما نگرانی هایی را در برخی از آحاد جامعه ایجاد كرده است.

  وی ادامه داد: بخش عمده كار بر دوش فرمانداری ها و استانداری ها است و قرار است استانداران و فرمانداران در هفته جاری این كار را آغاز كنند.

  وی با بیان اینكه مقرر شده است استانداران و فرمانداران با دعوت از این افراد مذاكراتی را با آنها انجام دهند،افزود: همچنین در این مرحله اسامی چهار میلیون نفر پردرآمد آماده شده است و اسامی مابقی به تدریج به استانداران و فرمانداران ارسال می شود.

  فرزین در پایان خانوارهای با درآمد بالای 30 میلیون ریال( 3 میلیون تومان) در ماه را جزو خانوارهای پردرآمد عنوان كرد و افزود: اما روش شناسایی مبنی بر خود اظهاری است و فرد می‌تواند خود دراین زمینه اقدام كند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.