• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اصلاح طلبان مجلس از شورای نگهبان قدردانی کردند
  کد خبر : 424937

  اصلاح طلبان مجلس از شورای نگهبان قدردانی کردند

  اصلاح طلبان مجلس از شورای نگهبان قدردانی کردند Reviewed by Aryan on Feb 12Rating: سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس عملکرد شورای نگهبان در ارتباط با اصلاح‌طلبان به هنگام بررسی صلاحیت نامزدهای مجلس نهم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شورای نگهبان در این دوره انتخابات برخورد جناحی نداشته است. به گزارش مهر داریوش قنبری با بیان…

  اصلاح طلبان مجلس از شورای نگهبان قدردانی کردند Reviewed by Aryan on Feb 12Rating:

  سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس عملکرد شورای نگهبان در ارتباط با اصلاح‌طلبان به هنگام بررسی صلاحیت نامزدهای مجلس نهم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شورای نگهبان در این دوره انتخابات برخورد جناحی نداشته است.

  به گزارش مهر داریوش قنبری با بیان این مطلب افزود: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب انتخابات مجلس نهم بسیاری از مشکلاتی که هیئت‌های اجرایی برای کاندیداهای اصلاح‌طلب درست کرده بودند را رفع کرد.

  سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس هشتم ادامه داد: عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت کاندیداهای اصلاح‌طلب انتخابات پیش‌رو بسیار مثبت بود. بر خلاف هیئت‌های اجرایی که به شکل سلیقه‌ای و بدون سند قانونی به رد صلاحیت اصلاح‌طلبان و منتقدان دولت اقدام کرده بودند، شورای نگهبان قانونی عمل کرد و به جبران اعمال فراقانونی هیئت‌های اجرایی پرداخت.

  وی عملکرد شورای نگهبان در زمینه تایید صلاحیت کاندیداهای اصلاح‌طلب را مایه امیدواری کاندیداهای اصلاح‌طلب حاضر در صحنه خواند و گفت: این رویه شورای نگهبان در انتخابات مجلس نهم می‌تواند کمک خوبی به افزایش سطح مشارکت مردم باشد.

  قنبری افزود: اگر این اقدام شورای نگهبان نبود و شورای نگهبان هم به همان شکلی که هیئت‌های اجرایی اقدام کرده بودند، پیش می‌رفت شاید رغبت چندانی برای شرکت در انتخابات وجود نداشت اما اقدام مناسب شورای نگهبان برای اصلاح وضعیتی که هیئت‌های اجرایی ایجاد کرده بودند، مایه امیدواری است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.