• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تيم فوتبال ايران جمعه دوبي می‌روید
  کد خبر : 424822

  تيم فوتبال ايران جمعه دوبي می‌روید

  تيم فوتبال ايران جمعه دوبي می‌رویدReviewed by Aryan on Feb 12Rating: با اعلام اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال توسط كي‌روش، اين تيم صبح جمعه عازم دوبي مي‌شود. خسرو والي‌زاده با اعلام اين خبر به ايسنا، گفت: اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال براي اردوي دوبي و بازي تداركاتي مقابل تيم…

  تيم فوتبال ايران جمعه دوبي می‌رویدReviewed by Aryan on Feb 12Rating:
  با اعلام اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال توسط كي‌روش، اين تيم صبح جمعه عازم دوبي مي‌شود.
  خسرو والي‌زاده با اعلام اين خبر به ايسنا، گفت: اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال براي اردوي دوبي و بازي تداركاتي مقابل تيم اردن طي چند روز آينده توسط كارلوس كي‌روش اعلام مي‌شود و ملي‌پوشان مي‌بايست پنج‌شنبه شب خود را به كادر فني معرفي كرده تا صبح جمعه عازم دوبي شوند.
  وي تصريح: با توجه به اينكه اردو در “فيفا دي” برگزار نمي‌شود، جواد نكونام در آن حضور نخواهد داشت و البته در حال حاضر تعدادي از ملي‌پوشان هم مصدوم هستند كه بازيكنان ديگري جايگزينشان خواهند شد. با اين برنامه، تيم ملي پيش از سفر به دوبي، در تهران تمريني نخواهد كرد. همچنين ممكن است اسامي بازيكنان مدنظر پيش از برگزاري هفته بيست‌وششم ليگ برتر در سه‌شنبه يا چهارشنبه اين هفته، اعلام شود.
  والي‌زاده در پاسخ به اين سوال كه با توجه به تشريفاتي بودن بازي رسمي مقابل قطر، آيا ممكن است كي‌روش براي اردوهاي پيش از اين مسابقه از جمله اردوي دوبي، غالبا بازيكنان جوان و جديد را در قالب تيم دوم (ب) دعوت كند، گفت: رويكرد تيم ملي جوانگرايي بوده و بعضا شاهد بازيكنان جديد هم در اردوهاي تيم ملي بوديم اما بازي‌هاي تشريفاتي هم براي كي‌روش مهم هستند و مي‌خواهد در تمامي آنها پيروز باشد؛ بنابراين او بهترين بازيكنان را به تيم ملي دعوت خواهد كرد؛ فقط چند بازيكن مصدوم هستند كه نفراتي را جايگزين آنها خواهد كرد.
  مدير رسانه‌اي تيم ملي در پاسخ به اين سوال كه آيا ممكن است اشكان دژاگه هم در ليست اعلامي كي‌روش حضور داشته باشد و بحث حضور او در تيم ملي اكنون در چه وضعيتي است، به ايسنا گفت: كادر فني تيم ملي با مدير برنامه‌هاي دژاگه در ارتباط است. البته دژاگه هم بخاطر برگزاري اردوي دوبي در زمان غير از “فيفا دي”، قطعا نمي‌تواند تيم ملي را در آن همراهي كند اما ممكن است با صلاحديد كي‌روش براي بازي با قطر به تيم ملي دعوت شود. در حال حاضر هيچ مشكلي براي حضور او در تيم ايران وجود ندارد. كي‌روش روي اين بازيكن نظر مثبت دارد و اگر نخواهد براي بازي با قطر هم از او دعوت كند، ممكن است در مراحل بعدي به تيم ايران ملحق شود. در اين‌باره همه چيز بستگي به نظر سرمربي تيم ملي خواهد داشت.
  وي در پايان درباره پيگيري وضعيت بازي‌هاي تداركاتي تيم ملي هم خاطرنشان كرد: در حال حاضر فقط بازي با اردن در دوبي در برنامه قطعي تيم ملي قرار دارد. انتخاب حريفان تداركاتي در آينده منوط به قرعه‌كشي مرحله بعدي رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني است كه در 19 اسفند انجام خواهد شد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.