• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » آخرين اخبار از مصدومان پرسپوليس
  کد خبر : 424698

  آخرين اخبار از مصدومان پرسپوليس

  آخرين اخبار از مصدومان پرسپوليسReviewed by Aryan on Feb 12Rating: محمد نوري، مجتبي شيري و حسين هوشيار که روز شنبه به دليل آسيب ديدگي تمرين نکردند، امروز در اختيار کادر فني قرار گرفته و به همراه ساير بازيكنان تمرين کردند. به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، اين سه بازيکن از سوي کادر پزشکي براي بازي با صباي…

  آخرين اخبار از مصدومان پرسپوليسReviewed by Aryan on Feb 12Rating:
  محمد نوري، مجتبي شيري و حسين هوشيار که روز شنبه به دليل آسيب ديدگي تمرين نکردند، امروز در اختيار کادر فني قرار گرفته و به همراه ساير بازيكنان تمرين کردند.
  به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، اين سه بازيکن از سوي کادر پزشکي براي بازي با صباي قم مجوز دريافت کردند. کادر پزشکي همچنين حضور عليرضا محمد و وحيد هاشميان را در اين بازي منتفي اعلام کرد. ضمن اينكه وضعيت سه بازيکن پرسپوليس هم بايد در روزهاي آينده مشخص شود.
  دکتر وجيه الله چشمه‌سري در اين ارتباط، گفت: ايمون زايد در بازي قبل آسيب ديد و برنامه‌هاي درماني و فيزيوتراپي او در حال انجام است. منتظريم روند بهبودي زايد، نشانه‌هاي مثبتي را در اين هفته نشان دهد.
  غلامرضا رضايي و هادي نوروزي هم در پي برخوردهايي که در تمرين شنبه پيش آمد، از ناحيه مچ پا دچار آسيب‌ديدگي شدند که مصدوميت آنها کنترل شد. شرايط غلامرضا رضايي بهتر است ولي در مورد هادي نوروزي شدت ضربه با توجه به کبودي پيش آمده بيشتر است و به همين دليل فردا بعد از گذشت 48 ساعت از آسيب ديدگي مي توان اعلام نظر دقيق‌تري در مورد آنها داشت.
   پرسپوليس در هفته بيست و ششم ليگ برتر روز چهارشنبه ميهمان صباي قم است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.