• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » قبض‌های کاغذی جمع‌آوری می‌شوند
  کد خبر : 423561

  قبض‌های کاغذی جمع‌آوری می‌شوند

  قبض‌های کاغذی جمع‌آوری می‌شوندReviewed by Aryan on Feb 12Rating: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران گفت: سامانه قبض‌های الکترونیکی تا پایان سال اجرایی و قبض‌های کاغذی جمع‌آوری می‌شوند. نصرالله ابراهیمی” درباره جمع‌آوری قبوض کاغذی در استان تهران اظهار داشت: جلسات کارشناسی با مجموعه مدیریت‌های توزیع آب، برق،گاز،تلفن و شرکت‌های مرتبط با این موضوع…

  قبض‌های کاغذی جمع‌آوری می‌شوندReviewed by Aryan on Feb 12Rating:

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران گفت: سامانه قبض‌های الکترونیکی تا پایان سال اجرایی و قبض‌های کاغذی جمع‌آوری می‌شوند.

  نصرالله ابراهیمی” درباره جمع‌آوری قبوض کاغذی در استان تهران اظهار داشت: جلسات کارشناسی با مجموعه مدیریت‌های توزیع آب، برق،گاز،تلفن و شرکت‌های مرتبط با این موضوع برگزار شده و آزمایش اجرایی جمع‌آوری قبوض به صورت پایلوت عملیاتی شده است. وی ادامه داد:‌ استانداردهای لازم برای شیوه ارسال اطلاعات قبوض با توجه به ساختارها توسط هریک از شرکت‌های تولید قبوض انجام شده و در اختیار سیستم‌های مربوطه قرار گرفته تا همه اطلاعات را کاملا به صورت فنی و کارشناسی مطابق با استاندارد یکسان‌سازی کنند.

  ابراهیمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مراحل پایانی استفاده از سامانه “قبض ایران” مشخص و در آینده‌ای نزدیک نحوه استفاده از قبض‌های الکترونیکی برای عموم مردم استان تهران اطلاع رسانی می‌شود. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران با بیان اینکه جمع‌آوری قبوض حدود 70 میلیارد تومان در سال موجب صرفه جویی می‌شود گفت: تمام تلاشمان این است تا پایان سال قبوض‌ کاغذی جمع‌آوری شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.