• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » آمار تولید انواع خودرو در داخل کشور طی 10 ماه سال
  کد خبر : 423495

  آمار تولید انواع خودرو در داخل کشور طی 10 ماه سال

  آمار تولید انواع خودرو در داخل کشور طی 10 ماه سالReviewed by Aryan on Feb 12Rating: تولید انواع خودرو در ۱۰ ماهه منتهی به دی ماه امسال به بیش از یک میلیون و ۳۸۱ هزار و ۸۱۲ دستگاه رسید که نسبت به مدت مشابه در سال ۸۹ رشد ۳.۵ درصدی را نشان می‌دهد. در ۱۰…

  آمار تولید انواع خودرو در داخل کشور طی 10 ماه سالReviewed by Aryan on Feb 12Rating:

  تولید انواع خودرو در ۱۰ ماهه منتهی به دی ماه امسال به بیش از یک میلیون و ۳۸۱ هزار و ۸۱۲ دستگاه رسید که نسبت به مدت مشابه در سال ۸۹ رشد ۳.۵ درصدی را نشان می‌دهد.

  در ۱۰ ماهه اول امسال میزان تولید خودروهای سواری بالغ بریک میلیون و۱۸۷هزارو۱۴۸ دستگاه بود که رشد۶/۴درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۸۹را نشان می دهد.
  در این مدت بیشترین خودروهای تولید شده در گروه خودروهای سواری شامل پراید نسیم و صبا ۵۱۳هزار و۷۲۲دستگاه، انواع پژو ۴۰۵ اعم از انژکتوری و دوگانه سوز بالغ بر۱۴۷ هزارو ۸۳۶دستگاه، پژو ۲۰۶ به تعداد ۱۴۴هزار و۹۹۵دستگاه ، سمند بالغ بر۱۱۵هزار و۵دستگاه، ، پژو پارس به تعداد۷۴ هزار و۳۷۹دستگاه، تندر۹۰ به تعداد۷۵هزار و ۲۴۴دستگاه، تیبا بالغ بر۲۸ هزارو ۵۹۷دستگاه و تینا به تعدادیک هزارو ۲۰۰دستگاه تولید شده است.

  همچنین در این مدت ریو به تعداد۱۵ هزارو ۳۲ دستگاه ، پژو ۲۰۷ آی به تعداد ۹ هزارو ۹۳۳ دستگاه ، مگان به تعداد ۹ هزارو ۵۷۴دستگاه تولید شده است.
  سایر گروه های خودروسازی طی ۱۰ماهه گذشته ، در گروه وانت بالغ بر۱۶۰هزار و۹۱۳ دستگاه، در گروه کامیون به تعداد ۲۷هزارو ۸۸۱دستگاه ، در گروه مینی بوس به تعداد ۳هزارو۱۰۶ دستگاه و در گروه اتوبوس بالغ بر۲ هزارو۱۲۹ و “ون” به تعداد ۵۰۳ دستگاه تولید داشته اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.