• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار خودرو » پلیس در مورد خرید «خودروهای گذر موقت» در آخر سال هشدار داد
  کد خبر : 423426

  پلیس در مورد خرید «خودروهای گذر موقت» در آخر سال هشدار داد

  پلیس در مورد خرید «خودروهای گذر موقت» در آخر سال هشدار دادReviewed by Aryan on Feb 12Rating: پلیس راهور با هشدار مورد خرید خودروهای گذر موقت گفت:اگر خودروی گذر موقتی پس از مهلت قانونی از کشور خارج نشود در حکم کالای قاچاق محسوب می شود و علاوه بر توقیف با فرد متخلف برخورد می شود….

  پلیس در مورد خرید «خودروهای گذر موقت» در آخر سال هشدار دادReviewed by Aryan on Feb 12Rating:

  پلیس راهور با هشدار مورد خرید خودروهای گذر موقت گفت:اگر خودروی گذر موقتی پس از مهلت قانونی از کشور خارج نشود در حکم کالای قاچاق محسوب می شود و علاوه بر توقیف با فرد متخلف برخورد می شود.

  “علیرضا جهانگیری” با بیان این مطلب افزود: براساس قانون تنها ثبت کننده سفارش واردات این خودروها یا رانندگان قانونی آنها می توانند از خودروهای گذر موقت در کشور استفاده کنند. استفاده هر فرد دیگری از این خودروها تخلف است و خودرو از سوی ماموران راهور توقیف می شود.

  وی با اعلام اینکه نقل و انتقال خودروهای گذر موقت ممنوع است گفت: متاسفانه عده‌ای از افراد این خودروها را وارد کشور کرده و پس از نقل و انتقال از کشور خارج می‌کنند در حالی که نقل و انتقال خودروی گذر موقت ممنوع است. معاون فنی مهندسی پلیس راهور از ممنوعیت نقل و انتقال وکالتی خودروها خبر داد و تاکید کرد: با توجه به افزایش نقل و انتقال خودرو در روزهای پایانی سال رانندگان باید توجه داشته باشند از نقل و انتقال وکالتی خودداری کرده و در صورت فروش خودرو پلاک را نیز فک کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.