• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مجلس » آخرین جزئیات از فعالیت‌های انتخاباتی علی مطهری و همراهانش
  کد خبر : 422240

  آخرین جزئیات از فعالیت‌های انتخاباتی علی مطهری و همراهانش

  آخرین جزئیات از فعالیت‌های انتخاباتی علی مطهری و همراهانشReviewed by Aryan on Feb 12Rating: عضو فهرست انتخاباتی «صدای ملت» گفت: صدای ملت، در هیچ ائتلافی شرکت نخواهد کرد. وی که در کنار مطهری و چند اصولگرای منتقد دیگر از موسسان این فهرست انتخاباتی محسوب می‌شود، در خصوص وضعیت کنونی صدای ملت به خبرنگار قانون گفت:…

  آخرین جزئیات از فعالیت‌های انتخاباتی علی مطهری و همراهانشReviewed by Aryan on Feb 12Rating:

  عضو فهرست انتخاباتی «صدای ملت» گفت: صدای ملت، در هیچ ائتلافی شرکت نخواهد کرد.

  وی که در کنار مطهری و چند اصولگرای منتقد دیگر از موسسان این فهرست انتخاباتی محسوب می‌شود، در خصوص وضعیت کنونی صدای ملت به خبرنگار قانون گفت: ما چهار نفر هستیم که موسسان این فهرست هستیم و لفظ جبهه را در مورد آن بکار نمی بریم. سر لیست ما نیز علی مطهری خواهد بود. وی ادامه داد: تعداد زیادی از افراد از طیف‌های مختلف برای ورود به این لیست متقاضی هستند، منتهی هنوز در خصوص لیست نهایی به جمع بندی نرسیده‌ایم.

  این نماینده مجلس تاکید کرد: کسانی در لیست ما جای خواهند گرفت که حتماً به رفتارها و کردارهای دولت دهم اعتراض داشته و قبلاً این موضوع را عملاً ابراز کرده باشند. رضاحسینی در مورد خصوصیات و خط مشی این فهرست انتخاباتی اظهار کرد: ما از افراط و تفریط خودداری می‌کنیم و افرادی را می‌آوریم که به مقابله با قانون گریزی و حرمت‌شکنی اعتقاد داشته باشند.

  وی در خصوص شعارهای فهرست صدای ملت خاطرنشان کرد: مبارزه با قانون‌ گریزی، مبارزه با حرمت‌ شکنی افراد، اعتدال، استفاده از متخصصان بدون بازی‌های جناحی و سیاسی، فرصت برابر برای همه و همه آنچه مقام معظم رهبری -به خصوص در مورد چشم‌انداز بیست‌ساله نظام برای توسعه کشور- فرموده‌اند، از نقطه نظرات ماست.

  این نماینده مجلس ادامه داد:‌ اگر ببینیم کسی برای نظام مفید است، بدون اینکه جناح و حزب او را در نظر بگیریم به ایرانی بودن و اسلامی بودن و انقلابی و ارزشی بودنش می‌اندیشیم و او را وارد لیست صدای ملت می‌کنیم.

  عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در خصوص ائتلاف با جبهه‌ها و لیست‌های دیگر اظهار داشت:‌ ما بنای ائتلاف با هیچ حزب و گروهی را نداریم.

  رضاحسینی در خصوص درج نام منتقدانی که هم‌اکنون در لیست‌های دیگر حضور دارند، در فهرست صدای ملت، گفت: در ارتباط با برخی از چهره‌ها از جمله آقایان توکلی و مصباحی مقدم، باید بگویم که آنها را از خودمان می‌دانیم. آنها منتقد دولت بوده و هستند اما این عزیزان در لیست جبهه متحد قرار گرفتند و از موقعیت خوبی هم برخوردار هستند و فکر نمی‌کنم بخواهند در لیست دیگری باشند، ولی در نهایت، تصمیم نهایی با دکتر مطهری است که سرلیست صدای ملت هستند.

  وی در خصوص اینکه تعداد اعضای لیست صدای ملت چند نفر است گفت: تعداد لیست ما متفاوت از سایر لیست‌ها خواهد بود و به سی نفر نخواهد رسید. البته تعداد متقاضیان زیاد است و بسیاری از عزیزان حتی از شهرستان‌های مختلف ابراز علاقه کرده‌اند که در کنار ما قرار بگیرند. ما از خیلی از آنها خواسته‌ایم که این کار را نکنند و در لیست خودشان به عنوان نماینده صدای ملت فعالیت کرده و به مجلس راه یابند تا بتوانیم مجلس مقتدری را تشکیل دهیم و در مقابل قانون شکنی‌ها بایستیم. البته ما روی افراد مطالعه می‌کنیم و افراد واجد شرایط خود را انتخاب خواهیم کرد.

  به گزارش قانون، عضو لیست صدای ملت در انتها یادآور شد: روز یکشنبه بخش عمده‌ای از لیست اعلام خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.