• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » برنامه فروش اموال مازاد بانک‌ها
  کد خبر : 421155

  برنامه فروش اموال مازاد بانک‌ها

  برنامه فروش اموال مازاد بانک‌هاReviewed by Aryan on Feb 11Rating: به نقل از مهر، اردشیر محمدی در مورد همکاری سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بانک‌ها برای فروش اموال مازاد بانک‌ها گفت: این سازمان موضوع فروش اموال مازاد بانک‌ها را پیگیری کرده است اما اجرای این برنامه نیاز به مصوبه و موافقت هیئت دولت…

  برنامه فروش اموال مازاد بانک‌هاReviewed by Aryan on Feb 11Rating:

  به نقل از مهر، اردشیر محمدی در مورد همکاری سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بانک‌ها برای فروش اموال مازاد بانک‌ها گفت: این سازمان موضوع فروش اموال مازاد بانک‌ها را پیگیری کرده است اما اجرای این برنامه نیاز به مصوبه و موافقت هیئت دولت دارد.

   مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی افزود: در صورت موافقت دولت این سازمان آمادگی اجرای این برنامه و فروش اموال مازاد بانک‌ها را دارد بنابراین امیدواریم پیگیری‌های صورت گرفته توسط این سازمان منتج به نتیجه شود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای پروژه ملی مزایده الکترونیک توسط این سازمان در سال آینده خبر داد و گفت: اجرای این برنامه نیازمند ایجاد بسترهای و حمایت‌های اعتباری است ولی به هر حال ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

  محمدی همچنین گفت:‌ در حال حاضر استان های تهران، هرمزگان، فارس، اصفهان و آذربایجان غربی استان‌هایی هستند که بیشترین فروش اموال تملیکی در آنها انجام می‌شود.

   وی اضافه کرد: اما استان‌های خراسان جنوبی، زنجان و گیلان دارای کمترین درآمد از محل فروش اموال تملیکی هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.