• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » قتل نوزاد 4 ماهه به دست پدر شیشه‌ای
  کد خبر : 41902

  قتل نوزاد 4 ماهه به دست پدر شیشه‌ای

  قتل نوزاد 4 ماهه به دست پدر شیشه‌ایReviewed by Aryan on Oct 25Rating: این پرونده صبح روز پنجشنبه 14مهر با پیدا شدن جنازه نوزادی دختر در خیابان دزاشیب به جریان افتاد. جسد كفن‌پیچ و در گوشه‌ای از خیابان رها شده بود و هیچ مشخصاتی از وی وجود نداشت، به همین دلیل جنازه به پزشكی‌قانونی انتقال…

  قتل نوزاد 4 ماهه به دست پدر شیشه‌ایReviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  این پرونده صبح روز پنجشنبه 14مهر با پیدا شدن جنازه نوزادی دختر در خیابان دزاشیب به جریان افتاد. جسد كفن‌پیچ و در گوشه‌ای از خیابان رها شده بود و هیچ مشخصاتی از وی وجود نداشت، به همین دلیل جنازه به پزشكی‌قانونی انتقال یافت و متخصصان بعد از انجام آزمایش‌های دقیق اعلام كردند این نوزاد خفه شده است.

  چند روز بعد از این ماجرا در حالی كه هویت مقتول همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، مردی مسن به دادسرای جنایی تهران رفت و از ناپدید شدن نوه چهار‌ماهه‌اش به نام نگین خبر داد. او گفت: «پسرم به شیشه معتاد است و همسرش نیز در زندان به سر می‌برد. چند روزی است از نوه‌ام خبر ندارم و هر وقت از پسرم در این‌باره سوال می‌كنم، پرخاشگری می‌كند و از جواب دادن طفره می‌رود.»

  از آنجا كه احتمال داشت دختر مفقود شده همان نوزاد مجهول‌الهویه باشد دستور انجام آزمایش دی.ان.‌ای صادر شد و به اثبات رسید مقتول همان نگین است، به این ترتیب دستور بازداشت پدر وی صادر شد. ماموران وقتی به خانه این مرد رفتند او را در حالی كه با پسر 17ساله خودش مشغول مصرف شیشه بود مشاهده و دستگیر كردند.

  سپس معلوم شد متهم 36ساله به نام فرشید به غیر از پسر 17ساله یك دختر دوساله نیز دارد كه برای نوزادش شناسنامه نیز نگرفته بود. فرشید در بازجویی‌ها اتهام قتل نگین را رد كرد و گفت: «من، همسر و پسرم به شیشه اعتیاد داریم. زنم چند وقت قبل به اتهام سرقت دستگیر شد و به زندان افتاد. از آن زمان چون بچه‌داری بلد نبودم برای نگهداری نگین مشكل داشتم و بالاخره هم شیر به گلویش پرید و او خفه شد.»

  ادعای این مرد قانع‌كننده به نظر نمی‌رسید به همین دلیل بازجویی‌ها از وی ادامه یافت تا اینكه فرشید دیروز به كشتن فرزندش اقرار كرد و گفت: «روز حادثه من و پسرم در حال مصرف شیشه بودیم كه نگین شروع به گریه كرد، هر كاری كردم آرام نشد، اعصابم به هم ریخته بود در یك لحظه دچار توهم شدم و فكر كردم او فرزند من نیست برای همین با یك بالش خفه‌اش كردم و بعد جسد را از خانه بیرون بردم.»

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.