• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , موبایل » نحوه استفاده از آوای انتظار همراه اول
  کد خبر : 41757

  نحوه استفاده از آوای انتظار همراه اول

  نحوه استفاده از آوای انتظار همراه اولReviewed by Aryan on Oct 25Rating: مشترکان همراه اول با استفاده از یکی از روشهای پیام کوتاه (SMS) ، تلفن گویا (IVR) و سایت آوای انتظار همراه اول می توانند نسبت به خرید آهنگ آوای اقدام کنند. به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا مشترکان می توانند جهت دریافت کدهای…

  نحوه استفاده از آوای انتظار همراه اولReviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  مشترکان همراه اول با استفاده از یکی از روشهای پیام کوتاه (SMS) ، تلفن گویا (IVR) و سایت آوای انتظار همراه اول می توانند نسبت به خرید آهنگ آوای اقدام کنند.

  به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا مشترکان می توانند جهت دریافت کدهای چند آهنگ پر متقاضی سرویس آوای انتظار یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8989 ارسال کنند.
  همچنین مشترکان به منظور خرید آهنگ می توانند ” کد آهنگ ” مورد نظر را بصورت لاتین به شماره 8989 ارسال کنند.
  درهمین حال مشترکان می توانند برای خرید آهنگ با استفاده از گوشی تلفن همراه خود با سامانه اطلاع رسانی 09990 (بصورت رایگان) تماس گرفته و با انتخاب منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار و فشردن کلید 1، کد آهنگ مورد نظر خود را وارد کرده و سپس کلید مربع را انتخاب و خرید خود را تکمیل کنند.
  و درنهایت مشترکان می توانند با ورود به سایت آوای انتظار (http://rbt.mci.ir) ،از منوی ” ثبت نام ” برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند.برای این منظور لازم است ابتدا شماره تلفن همراه را وارد کرده سپس یک پیام کوتاه حاوی رمز عبور برای مشترک ارسال می شود.
  ابتدا وارد سایت آوای انتظار (http://rbt.mci.ir) شده و از منوی ” ثبت نام ” برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنید.برای این منظور شماره تلفن همراه را وارد کنید یک پیام کوتاه حاوی رمز عبور برای مشترک ارسال می شود .سپس وارد سایت آوای انتظار همراه اول شده و پس از وارد کردن نام کاربری (شماره تلفن همراه بدون 0 مثال :9123456789) و رمز عبور به صفحه اصلی وارد و پس از شنیدن آهنگ ها و انتخاب آهنگ مورد نظر ، دکمه خرید را کلیک کنید.
  مشترکین به منظور تغییرآهنگ سرویس آوای انتظار با استفاده از روشهای، پیام کوتاه (SMS) ، تلفن گویا(IVR) وسایت آوای انتظار همراه اول(http://rbt.mci.ir ) می توانند تا سی روز پس از خرید بصورت رایگان نسبت به تغییر آهنگ خود اقدام کنند.
  مشترکین تلفن همراه می توانند جهت قطع سرویس از روشهای پیام کوتاه(SMS) ،تلفن گویا (IVR) سایت آوای انتظار همراه اول ( (http://rbt.mci.irاقدام کنید.
  درصورت قطع سرویس، هزینه خریدآهنگ به مشترک اخذ نمی شود.
  لازم به ذکر است همراه اول این سرویس را برای مشترکان سیمکارت های دایمی و اعتباری خود و پس از ارائه آزمایشی سرویس آوای انتظار در نمایشگاه ایران تلکام 2010 ، همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر سرویس آوای انتظار ارائه کرده است.
  در صورت تماس با مشترکینی که سرویس آوای انتظار آنها فعال می باشد، برای تماس گیرنده به جای بوق، آهنگ پخش می شود.
  سرویس آوای انتظار نیازی به تنظیمات گوشی نداشته و مشترک می تواند با هر نوع گوشی از این سرویس استفاده کنند.
  گفتنی است قیمت هر آهنگ ماهیانه 5000 ریال برای مشترکان محاسبه می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.