• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » مظلومی: پرسپولیس و استقلال پول مفت نمی خواهند!
  کد خبر : 41591

  مظلومی: پرسپولیس و استقلال پول مفت نمی خواهند!

  مظلومی: پرسپولیس و استقلال پول مفت نمی خواهند! Reviewed by Aryan on Oct 25Rating: پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از مسابقه با شیرین فراز کرمانشاه در جام حذفی گفت: جام حذفی، جام شگفتی هاست، گاهی تیم های بزرگ حذف می شوند و به همین دلیل ما این بازی ها را دست کم نمی گیریم….

  مظلومی: پرسپولیس و استقلال پول مفت نمی خواهند! Reviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از مسابقه با شیرین فراز کرمانشاه در جام حذفی گفت: جام حذفی، جام شگفتی هاست، گاهی تیم های بزرگ حذف می شوند و به همین دلیل ما این بازی ها را دست کم نمی گیریم. بازیکنان حریف انگیزه فراوانی دارند، بخصوص اینکه بازی پخش مستقیم است. آن ها تیم جوانی هستند که قدرت بدنی خوبی دارند. در بازی گذشته نیز ماشین سازی را که صدرنشین بود متوقف کردند. احترام خاصی برای این تیم قائل هستم و فرمان کریمی مدیرعامل این باشگاه از استقلالی های قدیمی است.

  وی ادامه داد: به بازیکنانم گفته ام که فردا بازی تفریحی نداریم و اصلا اینگونه نیست. ما می خواهیم با یک برد به مصاف مس سرچشمه برویم، البته به ۳ بازیکن خود استراحت خواهم داد. آن ها خسته هستند و می خواهم در بازی با مس سرچشمه از آنها استفاده کنم. هفته پیش در بازی با ذوب آهن ثابت کردیم که در غیاب بازیکنان کلیدی هم پیروز می شویم زیرا بازیکنان جایگزین خوبی داریم. که وظایفشان را بخوبی انجام می دهند.

  مظلومی تاکید کرد: ما تیمی هستیم که در قالب تاکتیک کار می کند نه فرد و هر کس در قالب تاکتیکی کار کند و وظیفه اش را انجام می دهد، استقلال متکی به فرد نیست.

  سرمربی استقلال در مورد مدافع توگویی که در تمرینات این تیم شرکت می کرد، گفت: او امروز رفت. ما نگرانی در مورد وضعیت پزشکی او داشتیم زیرا در آلمان در تیمی که بازی می کرد بعد از ۶ بازی زانویش دچار مصدومیت شد روی این مسئله مطالعه می کنیم. اگر مصدمیتش شدید نباشد بازیکن خوبی است یکی دو مورد دیگر هم بررسی می کنیم. کادر فنی بعد از بازی فردا جلسه ای خواهد داشت ما مدافعی می خواهیم که مشکل ما را حل کند خط دفاع ما خوب است اما می خواهیم آن را تقویت کنیم تا اگر بازیکنی سه اخطاره شد، چه کنم چه کنم نکنیم.

  مظلومی در مورد اینکه نام سه بازیکنی که آن ها را استراحت می دهید را اعلام می کنید یا نه، گفت: اسامی آن ها را نمی گویم. سه چهار نفر هستند که فردا استراحت می کنند البته از آن ها بر روی نیمکت استفاده می کنم تا اگر نیاز شد آنها را به میدان بفرستم.

  مظلومی در مورد وضعیت آرش برهانی گفت: او دو روز مرخصی گرفته بود و امروز مرخصی اش تمام می شود و سر تمرین می آید. او با تلفن همراه من تماس گرفت؛ اما چون خاموش بود از پورحیدری مرخصی گرفت. مشکلات خانوادگی داشت و می خواست به شهرستان برود.

  وی در مورد اینکه مرخصی برهانی اجباری بوده یا نه گفت: خیر من مشکلی با بازیکنان ندارم. برهانی بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری است. گل دربی را زده و من هم دوستش دارم؛ اما بروید مقایسه کنید و ببینید او در زمان من چقدر بازی کرده و در زمان مربیان دیگر چقدر بازی کرده است. برخی گفته اند من بعد از بازی با ذوب آهن گفته ام به او نیاز ندارم درحالی که چنین چیزی نیست. من گفتم در آن بازی نیازی به برهانی نداریم و در ادامه به برهانی نیاز داریم.

  وی در مورد اینکه جاسم کرار تهدید جدایی از استقلال را کرده، گفت: چنین چیزی درست نیست او جایی حرف نزده است و تکذیبیه مصاحبه اش را هم منتشر کردیم. (مدیر رسانه ای باشگاه استقلال نیز گفت: فردی که دوست دارد مدیربرنامه جاسم کرار باشد به جای او مصاحبه می کند که ما این مسئله را به آن روزنامه تذکر دادیم. مدیر برنامه کرار فردی بنام موسوی است.)

  مظلومی ادامه داد: کرار در آن مصاحبه گفته که من پولی نگرفتم درحالی که او بخشی از مطالباتش را دریافت کرده است. ولی در آن مصاحبه از قول کرار نوشته شده است که یک ریال هم نگرفته که این خود نشان می دهد که این مصاحبه واقعی نیست.

  مظلومی در مورد اینکه شایعه کرده اند که خسرو حیدری چشمانش را با چایی شسته است، گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. زیرا داروهای زیادی برای شستشوی چشم وجود دارد و قطره های زیادی است. در قدیم ها چنین کاری می کردند اما اکنون علم پیشرفت کرده است هرچند بعضی از کارهای قدیمی ها هم درست بوده با این حال پزشکان ما به طب سنتی رجوع نمی کنند. من از تیم پزشکی رضایت کامل دارم.

  وی ادامه داد: تیم پزشکی استقلال از هر لحاظ بدون حاشیه است و دکتر رضایی و دکتر حقیقت کار خودشان را به خوبی انجام می دهند. فریدون زندی نیز با تلاش آن ها به بازی ذوب آهن رسید و دکتر کیهانی که زندی را عمل کرد بی نهایت متشکرم.

  مظلومی در مورد حضور هیئت مدیره استقلال در تمرین این تیم و اینکه آیا بازیکنان استقلال آنها را شناختند یا نه، گفت: همه هیئت مدیره ما را می شناسند. سیاسیون آن ها را هم می شناسند، مگر می شود کسی فرزامی و زرینچه را نشناسد. گاهی اوقات بازیکنان ما مزاح می کنند. حضور آن ها را در تمرین استقلال به فال نیک می گیریم آن ها حرف های نویدبخشی زدند که از آینده روشن استقلال خبر می داد، البته به زمان نیاز هست.

  سرمربی استقلال ادامه داد: صحبت از راه اندازی کمپ استقلال بود. امیدوارم این اتفاق سریع تر راه بیفتد تا ما از آلاخون والاخون شدن در بیاییم. البته یکی دو جلسه در کمپ تمرین کردیم اما هنوز کامل نیست.

  وی در مورد اینکه برخی سیاسیون حاضر در هیئت مدیره استقلال رانمی شناسند گفت: دکتر رضایی را نمی شناسید؟ ساور را نمی شناسید؟

  مگر می شود کسی دکتر رضایی را نشاسند ساور را نشاند، رسولی نژاد که معاون وزیر بوده است را نشاند.

  مظلومی در مورد اینکه مشکلات مالی استقلال به طور کامل حل خواهد شد یا نه، گفت: یکی از آقایان مصاحبه ای کرده و گفته بود پول مفت به استقلال و پرسپولیس ندهید آیا این دو باشگاه با ۳۰ میلیون هوادار پول مفت می گیرند و ما پول مفت نمی خواهیم. حق این باشگاه را از نظر حرفه ای گری پرداخت کنید نه منتظر دولت هستیم. کی پول ما را می دهند. در عالم حرفه ای حق ما داده شود پول مفت نمی خواهیم.

  وی در مورد اینکه آیا نباید از مربیان جوانی مانند استیلی حمایت شود، گفت: مدیریت باشگاه پرسپولیس دیشب هم اعلام کرد که از او حمایت می کند. مسائل حاشیه ای در فوتبال طبیعی است تیم ما با تفاضل کمتر در رده دوم جدول بود اما با یک مساوی دیدید که حواشی برایش ایجاد شد. پرسپولیس و استقلال هواداران زیادی دارند به همین دلیل مرکز حواشی هستند. مدیریت پرسپولیس حمایت خوبی از کادر فنی انجام داده من بارها گفته ام استیلی مربی خوب و با دانش و فنی است و هرجا بوده موفق و خوب کار کرده است. در بوشهر هم دیدید که شاهین با مربیگری استیلی چقدر زیبا بازی می کرد اما آنجا هم در نتیجه گیری بدشانس بود.

  سرمربی استقلال ادامه داد: در کل باید به مربیان جوان بیشتر فرصت داد. نباید آن ها را فوری برکنار کنیم تا مربیان جوان جرأت عرض اندام داشته باشند. باید جای استیلی باشید تا ببینید چقدر فشار و استرس را تحمل می کند. این فشار و استرس گاهی اوقات اجازه نمی دهد که درست تصمیم بگیرید.

  وی در مورد اینکه پولی که می گیرید به اندازه استرس ارزش دارد یا نه گفت: ما در اینجا پولی نمی گیریم. در جاهایی دیگر پول می گرفتیم و استرس نداشتیم؛ اما در استقلال پول نمی گیریم و استرس داریم.

  مظلومی ادامه داد: اینجا تا ماشینم را عوض می کنم عکس ماشینم را می اندازند در حالی که من هنوز ۲۰ درصد از قرارداد پارسالم را نیز طلب دارم. طلبکاران می گویند پول گرفتی طلب ما را هم بدهید. در خبرها می آید ۲ میلیون پاداش به حساب بازیکنان ریخته شده است؛ اما اگر شما پولی دیدید ما هم دیدیم. هفت هفته است که ما می بریم اما بازیکنان پاداشی دریافت نکردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.