• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » خبرنگاران رویترز 48 ساعت اعتصاب کردند
  کد خبر : 413773

  خبرنگاران رویترز 48 ساعت اعتصاب کردند

  خبرنگاران رویترز 48 ساعت اعتصاب کردند Reviewed by Aryan on Feb 8Rating: خبرنگاران رویترز در انگلیس برای نخستین بار در 25 سال گذشته، پنج شنبه و جمعه هفته جاری در اعتراض به پیشنهاد افزایش سه درصدی حقوقشان از سوی شرکت تامسون رویترز، اعتصاب می کنند. اعضای مستقر در لندن اتحادیه ملی خبرنگاران به پیشنهاد افزایش…

  خبرنگاران رویترز 48 ساعت اعتصاب کردند Reviewed by Aryan on Feb 8Rating:

  خبرنگاران رویترز در انگلیس برای نخستین بار در 25 سال گذشته، پنج شنبه و جمعه هفته جاری در اعتراض به پیشنهاد افزایش سه درصدی حقوقشان از سوی شرکت تامسون رویترز، اعتصاب می کنند.

  اعضای مستقر در لندن اتحادیه ملی خبرنگاران به پیشنهاد افزایش حداقل 1.75 درصدی حقوق برای کلیه کارکنان و اختصاص باقی آن بر طبق عملکرد کارمندان اعتراض دارند. قیمت‌های خرده فروشی در انگلیس که دارای یکی از بالاترین نرخ‌های تورم در اروپای غربی است، در طی سال 2011 به میزان 4.8 درصد افزایش داشت.
  استفن آدلر، سردبیر رویترز نیوز اعلام کرد این شرکت از طریق اتحادیه مطلع شده است که حدود 150 نفر از کارکنان اعتصاب خواهند کرد. وی در بیانیه ای که از مقر این شرکت در نیویورک صادر شد، گفت ما ضمن احترام به حق همکارانمان برای این اقدام که در بخشی از روند مذاکره با کارفرما انجام می گیرد، از بازگشت آنها به کار در روز کاری بعدی استقبال می کنیم.
  آدلر گفت این خبرگزاری که تحریر اخبار تولیدیش را بین دفاتر منطقه ای در لندن، نیویورک، واشنگتن دی سی و سنگاپور تقسیم کرده است، طرح‌های جایگزینی را به کار می گیرد تا انتشار اخبارش در جریان برگزاری این اعتصاب همچنان استمرار داشته باشد.
  این اعتصاب مورد حمایت 83 درصد از اعضای اتحادیه ملی خبرنگاران در لندن قرار گرفته اما شامل 2800 خبرنگار رویترز که خارج از لندن کار می کنند، نمی شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.