• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گوناگون » گوگل و فیس‌بوک در برابر هندی‌ها تسلیم شدند
  کد خبر : 412420

  گوگل و فیس‌بوک در برابر هندی‌ها تسلیم شدند

  گوگل و فیس‌بوک در برابر هندی‌ها تسلیم شدندReviewed by Aryan on Feb 7Rating: شرکت های بزرگ اینترنتی در برابر تهدید دولت هند تسلیم و اطلاعات جنجالی مورد نظر مقامات این کشور را از روی سایت های وابسته به خود پاک کردند. از جمله این شرکت ها گوگل و فیس بوک هستند که به علت انتشار…

  گوگل و فیس‌بوک در برابر هندی‌ها تسلیم شدندReviewed by Aryan on Feb 7Rating:

  شرکت های بزرگ اینترنتی در برابر تهدید دولت هند تسلیم و اطلاعات جنجالی مورد نظر مقامات این کشور را از روی سایت های وابسته به خود پاک کردند.

  از جمله این شرکت ها گوگل و فیس بوک هستند که به علت انتشار محتوای تفرقه انگیز قومی ، نژادپرستانه و ضدمذهبی مورد انتقاد شدید دولت هند قرار گرفته بودند.
  دولت هند بارها هشدار داده بود با توجه به جمعیت چند قومیتی و تکثر مذهبی در این کشور انتشار چنین مطالبی از سوی گوگل ، فیس بوک، یاهو …. امنیت ملی این کشور را به خطر می اندازد. وزیر ارتباطات هند هم چند ماه قبل از این شرکت ها خواسته بود محتوای یاد شده را پاک کنند.
  اگر چه تولید و انتشار این محتوا از سوی کاربران این خدمات و نه گوگل و فیس بوک انجام می شود، اما تعلل شرکت های یاد شده در جهت حذف این داده ها باعث عصبانیت مقامات سیاسی هند شده بود.
  هند تهدید کرده بود هر گونه تعلل در این زمینه به توقف فعالیت این شرکت ها و به خطر افتادن تجارت محلی آنها منجر خواهد شد.
  محتوای بلوکه شده از سوی فیس بوک و گوگل حاوی تصاویر و محتوای توهین آمیز خطاب به مسلمانان، هندوها و مسیحیان بوده است. در حال حاضر از جمعیت 1.2 میلیارد نفری هند بیش از 300 میلیون نفر کاربر اینترنت هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.