• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » افزایش قیمت خودروها در سایه نرخ دیه
  کد خبر : 41154

  افزایش قیمت خودروها در سایه نرخ دیه

  افزایش قیمت خودروها در سایه نرخ دیهReviewed by Aryan on Oct 25Rating: یک مقام مسئول با اشاره به افزایش قیمت خودروها بر اساس بالا رفتن حق بیمه گفت: کارگزاران بیمه موظف هستند الحاقیه افزایش تعهدات بدنی به مبلغ 90 میلیون تومان را برای بیمه شخص ثالث دارای اعتبار که قبل از اول آبان ماه سال…

  افزایش قیمت خودروها در سایه نرخ دیهReviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  یک مقام مسئول با اشاره به افزایش قیمت خودروها بر اساس بالا رفتن حق بیمه گفت: کارگزاران بیمه موظف هستند الحاقیه افزایش تعهدات بدنی به مبلغ 90 میلیون تومان را برای بیمه شخص ثالث دارای اعتبار که قبل از اول آبان ماه سال جاری صادر شده است، لحاظ کنند.

  به گزارش سه نسل، شهرام میرآخورلو مدیرکل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در گفتگو با مهر در مورد اعلام برخی شرکت‌های خودروسازی مبنی بر افزایش بیمه شخص ثالث خودروها با توجه به ابلاغ نرخ دیه 90 میلیون تومانی گفت: با توجه به ابلاغیه افزایش نرخ بیمه از سوی بیمه مرکزی و اخذ موافقت این دستگاه از وزیر دادگستری، شرکت‌های کارگزار بیمه موظف هستند که الحاقیه افزایش تعهدات بدنی به مبلغ 90 میلیون تومان را برای بیمه شخص ثالث دارای اعتبار که قبل از اول آبانماه سال جاری صادر شده است، لحاظ کنند.

  مدیرکل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: این الحاقیه‌ها باید حداکثر تا پایان آذرماه سال جاری صورت گیرد، بنابراین اگر برای فردی که تا قبل از اول آبانماه سال جاری بیمه‌نامه دریافت کرده است، اتفاقی رخ دهد، بیمه باید خسارت را بر اساس دیه 90 میلیون تومانی پرداخت کند.

  وی تصریح کرد: بر اساس ابلاغیه رئیس کل بیمه مرکزی که شرکت‌های خودروساز نیز بر مبنای آن عمل می‌کنند، بیمه‌های جدید شخص ثالث با تعهدات بدنی 90 میلیون تومانی و تعهدات مالی سالانه 22.5 میلیون ریال، مبنای محاسبه حق بیمه قرار گرفته و بر اساس تعرفه‌های مصوب حق بیمه هیئت وزیران، باید اعمال شود.

  به گزارش سه نسل، خودروسازان در روزهای گذشته اعلام کردند که قیمت محصولاتشان را از ابتدای آبانماه به طور میانگین 200 هزار تومان افزایش خواهند داد. دلیل این امر از سوی خودروسازان افزایش حق بیمه شخص ثالث خودروها عنوان شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.