• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سفر زمینی به سوریه ممنوع
  کد خبر : 409970

  سفر زمینی به سوریه ممنوع

  سفر زمینی به سوریه ممنوعReviewed by Farnaz on Feb 7Rating: به گزارش  (ايسنا)، علي‌اکبر صالحي در گفت‌وگوي با پايگاه اطلاع‌رساني دولت با اشاره به پيگيري حقوق ايرانيان خارج از کشور توسط وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه خود را مکلف مي‌داند که براي هر ايراني در هر جايي از دنيا گرفتاري به وجود آيد،…

  سفر زمینی به سوریه ممنوعReviewed by Farnaz on Feb 7Rating:

  به گزارش  (ايسنا)، علي‌اکبر صالحي در گفت‌وگوي با پايگاه اطلاع‌رساني دولت با اشاره به پيگيري حقوق ايرانيان خارج از کشور توسط وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه خود را مکلف مي‌داند که براي هر ايراني در هر جايي از دنيا گرفتاري به وجود آيد، به دنبال رفع گرفتاري او باشد اما از طرفي هم هموطنان ما بايد متوجه باشند که قوانين و مقررات را رعايت کنند.

  وزير امور خارجه افزود: متاسفانه در برخي موارد اقداماتي از سوي برخي انجام مي‌شود که خلاف ضوابط و مقررات بين‌المللي است و اين مشکلاتي را به وجود مي‌آورد.

  وي تصريح کرد: خواهش ما از ايرانيان مقيم خارج از کشور و يا مسافران اين است که سعي کنند در چارچوب ضوابط و مقررات بين‌المللي عمل کنند تا مشکلي براي دستگاه‌هاي اجرايي در داخل کشور نيز ايجاد نشود.

  زائران از طريق هوايي به سوريه بروند

  صالحي هم‌چنين با توصيه به زائران ايراني براي سفر به کشور سوريه اظهار كرد: بارها از طريق مراجع ذي‌ربط به زائران اطلاع‌رساني شده است ولي متاسفانه برخي مردم بدون توجه به مسائل امنيتي از طريق زميني به سوريه سفر مي‌کنند و بعضاً جان خود را به خطر مي‌اندازند.

  وزير امور خارجه تاکيد کرد: با تدابير وزارت کشور و نيروي انتظامي سفر از طريق زميني به سوريه ممنوع شده است و زائران مي‌توانند با هواپيما سفر کنند. سازمان حج و زيارت هم تسهيلات زيادي براي زائران فراهم کرده است و به اين افراد توصيه مي‌کنيم تنها از طريق هوايي به سوريه سفر کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.