• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا و کانادا خواستار توقف سیاست‌هاي جنگ طلبانه علیه ایران شدند.
  کد خبر : 406378

  آمریکا و کانادا خواستار توقف سیاست‌هاي جنگ طلبانه علیه ایران شدند.

  آمریکا و کانادا خواستار توقف سیاست‌هاي جنگ طلبانه علیه ایران شدند.Reviewed by Farnaz on Feb 6Rating: به نقل از خبر گذاری مهر, اعتراضات روز شنبه در قالب «روز اقدام جمعی» علیه جنگ احتمالی با ایران برگزار شد. معترضان در میدان ساعت منهتن نیویورک تجمع کرده و با تظاهرات به سوی دفتر سازمان ملل متحد و…

  آمریکا و کانادا خواستار توقف سیاست‌هاي جنگ طلبانه علیه ایران شدند.Reviewed by Farnaz on Feb 6Rating:

  به نقل از خبر گذاری مهر, اعتراضات روز شنبه در قالب «روز اقدام جمعی» علیه جنگ احتمالی با ایران برگزار شد. معترضان در میدان ساعت منهتن نیویورک تجمع کرده و با تظاهرات به سوی دفتر سازمان ملل متحد و کنسولگری رژیم اسرائیل اعتراضات خود را نشان دادند.

  تظاهرات‌کنندگان پلاکاردهایی را حمل مي‌کردند که روی آنها نوشته شده بود: «با ایران جنگ نکنید، تحریم نکنید، دخالت نکنید و ترور نکنید». دبرا سویت، مدیر سازمان «جهان نمي‌تواند منتظر بماند» که تظاهرات نیویورک را ساماندهی کرده بود، گفت: اقدامات علیه دولت ایران به هیچ وجه توجیه‌‌گر جنگ آمریکا علیه این کشور نیست. در جزواتی که در این تظاهرات توزیع شد، تحریم‌ها و ترور دانشمندان ایران محکوم و این اقدامات به منزله جنگ آغاز شده از پیش تلقی شده بود. بوستون، شیکاگو، فیلادلفیا، سان فرانسیسکو، واشنگتن و دیگر شهرها از جمله جاهایی بودند که در آنها تظاهرات برگزار شد. در ونکوور و کالگاری کانادا نیز تظاهرات برگزار شد. هند، ایرلند و بریتانیا نیز از دیگر کشورهایی بودند که شاهد تظاهرات مخالفان جنگ علیه ایران بودند. در رویدادی دیگر، جمعی از مردم مسلمان ترکیه در اعتراض به استکبار جهانی به دلیل اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه ایران در شهر استانبول دست به تظاهرات زده و سیاست‌های امپریالیستی و صهیونیستی آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
  به گزارش خبرگزاری فارس، در این تظاهرات که از سوی «مجمع مقاومت در برابر امپریالیسم» و با حمایت برخی نهادهای غیردولتی ترکیه در شهر استانبول برگزار شد، مردم مسلمان ترکیه مثلث آمریکا، اسرائیل و انگلیس را لعنت و محکوم کردند. همزمان با این اعتراض‌هاي مردمی، سفير ونزوئلا در تهران تحريم‌هاي اخير اتحاديه اروپا عليه ايران را خصمانه خواند و تاكيد كرد: ما اعتقاد به راه‌حل‌هاي ديپلماتيك و گفت‌وگو در اين‌باره داريم.
  داويد بلاسكز، سفير ونزوئلا در تهران در گفت‌وگو با ايسنا گفت: به تازگی جلسه‌اي ميان اعضای گروه آلبا (اتحادیه بولیواری آمریکای لاتین شامل کشورهای ونزوئلا، اکوادور، نیکاراگوئه، کوبا و بولیوی) برگزار شد كه در اين جلسه بيانيه‌اي در جهت حمايت كشورهاي عضو اين گروه از برنامه صلح‌آميز هسته‌اي ايران و مخالف با هرگونه حمله نظامي و رفتارهاي خصمانه عليه ايران صادر شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.