• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پزشکی » کارخانه تولید قرص مخصوص خودکشی!
  کد خبر : 406049

  کارخانه تولید قرص مخصوص خودکشی!

  کارخانه تولید قرص مخصوص خودکشی!Reviewed by Aryan on Feb 6Rating: روزنامه «دی فولکس کرانت» که یکی از پر تیراژ‌ترین روزنامه‌های کشور هلند به شمار می‌رود، در شمار روز گذشته خود فاش کرد که اولین کارخانه تولید قرص مخصوص خودکشی در این کشور افتتاح شد. صاحب این کارخانه یک مصری تبار است. مشتریان اصلی این کارخانه در وهله…

  کارخانه تولید قرص مخصوص خودکشی!Reviewed by Aryan on Feb 6Rating:

  روزنامه «دی فولکس کرانت» که یکی از پر تیراژ‌ترین روزنامه‌های کشور هلند به شمار می‌رود، در شمار روز گذشته خود فاش کرد که اولین کارخانه تولید قرص مخصوص خودکشی در این کشور افتتاح شد. صاحب این کارخانه یک مصری تبار است. مشتریان اصلی این کارخانه در وهله نخست از درون کشور هلند هستند و سپس به دیگر کشورهای اروپایی و سراسر جهان صادر می‌شود.

  «دی فولکس کرانت» همچنین به نقل از صاحب این کارخانه، هدف از احداث آن را چنین بیان کرد: هدف ما از ساخت این کارخانه، آسان کردن مرگ برای افرادی که تمایل به مردن دارند، است. این گونه افراد می‌توانند با خوردن یک قرص، مرگ را بچشند.

  این روزنامه هلندی نوشت: کارخانه تولید کننده این قرص‌های مخصوص خودکشی، تبلیغی نیز بنام «پایان» ساخته تا با پخش آن برای خود مشتری جذب کند. ( روزگار نو )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.