• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , مجلس » بودجه دفاعی کشور افزایش پیدا کرد
  کد خبر : 405181

  بودجه دفاعی کشور افزایش پیدا کرد

  بودجه دفاعی کشور افزایش پیدا کردReviewed by Aryan on Feb 5Rating: رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سیاست دولت در افزایش 127 درصد بودجه دفاعی کشور را اقدامی صحیح و در جهت تقویت بنیه دفاعی ایران و اقدامات پیشگیرانه اعلام کرد. حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی مهر با بیان اینکه…

  بودجه دفاعی کشور افزایش پیدا کردReviewed by Aryan on Feb 5Rating:

  رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سیاست دولت در افزایش 127 درصد بودجه دفاعی کشور را اقدامی صحیح و در جهت تقویت بنیه دفاعی ایران و اقدامات پیشگیرانه اعلام کرد.

  حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی مهر با بیان اینکه پیش بینی افزایش 127 درصدی بودجه دفاعی کشور در راستای دستیابی به اولویت های دفاعی است، گفت: دولت این اختیار را دارد که از محل های مختلف ردیف های بودجه را در بخش های اساسی و مهم افزایش دهد.

  نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی با توجه به شرایط کلی که برای امر دفاع پیش بینی می کند بودجه دفاع خود را تنظیم می کند، افزایش بودجه دفاعی نوعی سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود.

  وی با تأکید بر اینکه تجهیزات دفاعی کشور باید مستقل شود، افزود: دستیابی به این استقلال در کوتاه مدت شاید هزینه زیادی به بودجه تحمیل کند اما در بلندمدت موجب خوداتکایی کشور در بازار اسلحه جهانی است که روز به روز به خاطر تشدید بحران ها در دنیا گران می شود .

  فلاحت پیشه تأکید کرد: سیاست ایران در افزایش بودجه دفاعی خود درراستای اقدامات پیشگیرانه و پشیمان کننده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.