• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون , مجلس » کارهای شهرداری برای تبلیغات کاندیداها
  کد خبر : 404862

  کارهای شهرداری برای تبلیغات کاندیداها

  کارهای شهرداری برای تبلیغات کاندیداهاReviewed by Aryan on Feb 5Rating: مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران در خصوص تبلیغات در زمان انتخابات مجلس گفت: سازه‌های مختلفی را در شهر تهران نصب و جانمایی‌های لازم در مناطق صورت گرفته است. ” سید محمد جواد شوشتری” امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان زیباسازی تغییر رویکردداده…

  کارهای شهرداری برای تبلیغات کاندیداهاReviewed by Aryan on Feb 5Rating:

  مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران در خصوص تبلیغات در زمان انتخابات مجلس گفت: سازه‌های مختلفی را در شهر تهران نصب و جانمایی‌های لازم در مناطق صورت گرفته است.
  ” سید محمد جواد شوشتری” امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان زیباسازی تغییر رویکردداده است، گفت: این سازمان به یک سازمان سیاستگذار تبدیل شده و در این بخش بالغ بر ۷۰ درصد موفقیت کسب کرده‌ایم.
  مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با بیان اینکه سال گذشته ۱۶۶ پروژه مطالعاتی در دست داشتیم، گفت: در حال حاضر ۲۲۰ پروژه مطالعاتی در دست اجرا داریم.
  وی دربخش دیگری از سخنانش به بحث آموزش اشاره کرد و گفت: آموزش‌های عمومی برای مردم و شورایاری‌ها برگزار کرده و کارگاه‌های حرفه‌ای در خصوص زیباسازی داشته‌ایم.
  وی با بیان اینکه بحث ساماندهی تابلوها را در دستور کار داریم گفت: ۹۱ درصد صاحبان مغازه‌ها تابلوها را بر اساس نظر تابلوساز انتخاب می‌کنند.
  وی افزود: بالغ بر ۱۶۰۰ تابلو ساز در تهران وجودد دارد، گفت: ۱۳۰۰ نفر آنها مجوز صنفی ندارند وغیرقانونی عمل می‌کنند.
  به گفته شوشتری برای این ۳۰۰ نفر کلاس‌هایی گذشته و مدرک به آنها داده‌ایم و آنها نیز از کلاس‌ها راضی بودند. برای هر صنف چند رنگ در نظر گرفته‌ایم که بر اساس آن فعالیت کنند.
  مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه یکی دیگر از سیاست‌ها این بوده است که سطح مدیران زیباسازی مناطق را افزایش دهیم، گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است.
  شوشتری با تاکید بر اینکه ساخت و طراحی ۱۷ میدان شهر در دستور کار قرار دارد، گفت: در خرداد سال آینده عمده این میدان‌ها ساخته و آماده بهره‌برداری می‌شوند.
  به گفته شوشتری در عرض حدود ۱۵ ماه ۴ سمپوزیوم در تهران برگزار کرده و در سال آینده سمپوزیوم بین‌آلملی برگزار خواهیم کرد.
  وی در خصوص بحث تبلیغات در شهر تهران گفت: مدعی هستیم بیلبوردهای تجاری را در سطح شهر کاهش داده‌ایم.
  وی اضافه کرد:« بالغ بر ۱۵ هزار متر بیلبورد تجاری کاهش یافته است.
  شوشتری با بیان اینکه در تهران ۲۴۰۰ پایه بنر وجود دارد گفت: تعداید از آنها را جمع آوری کرده و در حال حاضر حدود ۱۳۰۰ بنر در شهر تهران وجوددارد.
  وی در خصوص تبلیغات در زمان انتخابات گفت: سازه‌های مختلفی را در شهر تهران نصب خواهیم کرد و جانمایی‌های لازم در مناطق صورت گرفته است.
  مدی عامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: یک هفته برای تبلیغات انتخابات افراد فرصت دارند و به آنها اجازه می‌دهیم بر روی سازه‌های تعیین شده تبلیغات کنند اگر کاندیداها روی دیوار مردم تبلیغات کنند، تبلیغات آنها بر‌چیده می‌شود.
  وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص نمادهای فراماسونری در تهران گفت: بحث نمادهای فراماسونری موضوع جدیدی نیست مسئول برچیدن این نمادها نیز سازمان زیباسازی نیست. وقتی یک ساختمان ۱۵ سال پیش به عرض و طول زیاد ساخته می‌شود و مجوزات لازم را گرفته ما با آن ساختمان چه کنیم؟
  وی ادامه داد: البته به مناطق آموزش داده‌ایم و نمادهای فراماسونری را برای آنها مشخص کرده‌ایم تا اجازه ندهند این نمادها در شهر نصب شود.
  وی تاکید کرد: مسول تخریب ساختمان‌ها ما نیستیم و باید موضوع را بررسی کنیم.
  وی درخصوص نماد ستاره داود در میدان انقلاب گفت: به عنوان یک زیباساز که مطالعاتی در این زمینه دارم اعلام می‌کنم به بحث میدان انقلاب یک بحث شمسه اسلامی است که نمونه‌های آن در حرم امام رضا دیده می‌شود.
  وی ادامه داد: اعتقاد دارم از یک نماد می‌توان شکل‌های مختلفی تصور کرد طرح به صورت پازل است.
  وی بیان کرد: برخی جاها آرم‌هایی دارند که شبیه چشم فراماسون است چرا آنها را برنمی‌دارند اگر ما همان آرم را یک بار در شهر کار کنیم، می‌گویند نماد شیطان پرستی است.
  وی با تاکید بر این موضوع که نگاه سالم به کارها داشته باشیم، گفت: باید به یک بلوغ رسیده باشیم.
  وی تاکید کرد: انتقادات را می‌پذیرم و حاضریم ضررها را از جیب بدهیم.
  وی در بخش دیگر از سخنان در مورد برچسب‌های تبلیغاتی گفت: بخشی از موضوع برچسب‌ها به ما برمی گردد که مقصر هستیم که قفضای اطلاع رسانی رایگان در شهر کم است.
  وی بیان کرد: اما اینکه چه کسی برچسب‌ها را چاپ و چه کسی مسئول آن است باید مسئولین ذیربط آن را بررسی کنند.
  به گفته شوشتری، بیش از دو هزار پرونده در این زمینه وجود دارد که بخش عمده‌ای ‌از آن را که پیگیری کردیم متوجه شدیم در دو روستا در نزدیکی شهر تهران است که با آنها مذاکراتی انجام دادیم و به زودی برطرف می‌کنیم.
  وی در بخش دیرگ سخنانش در خصوص مجسمه‌های سرقتی تهران گفت:‌هنوز پیگیر آن هستیم اما تاکنون پلیس به نتیجه نریسده و جمع‌بندی‌ها قابل ارائه نیست.
  شوشتری در بخش دیگری از سخنانش در خصوص پیاده راه‌سازی خیابان ولیعصر گفت: عکس‌های قبل از ساخت پیاده رو وجود دارد وقتی خیابان بزرگی را شخم می‌زنیم مشکلاتی برای شهروندان ایجاد می شود و مردم ناراضی می‌شوند و این امر طبیعی است بنابراین چاره‌ای نداریم جز اینکه کار را با سرعت انجام دهیم. تمام موادی که برای پیاده راهسازی خیابان ولیعصر انجام داده‌ایم مجوز استاندارد دارد و اسناد آن موجود است تمام مصالح پشتیبانی ۱۰ ساله دارند.
  وی با اشاره به اینکه طول پیاده راه ولیعصر ۳۶ کیلومتر است، گفت: شاید در جاهایی هم نقص داشته کارگران حرفه‌ای نیستند و این امر مشکلاتی را ایجاد می‌کند.
  به گفته شوشتری برخی مواقع شهروندان موتورهایشان را به المان‌های شهری قفل می‌کنند و پایه چراغ‌ها را خراب می‌کنند. اینطور نیست که چشم‌مان را به روی مشکلات بسته باشیم.
  به گفته شوشتری سیم داخل خیلی از پایه چراغ‌ها دزیده شده که تعداد آنها کم نیست.
  وی با تاکید بر این موضوع که مشکلات را بزن در رو حل نمی‌کنیم، گفت: در حال حاضر وضعیت پیاده روها خوب است اما تا مطلوب فاصله زیادی داریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.