• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » علمی و فضایی » چند نفر از کاربران ایرانی به ADSLدسترسی دارند؟
  کد خبر : 404600

  چند نفر از کاربران ایرانی به ADSLدسترسی دارند؟

  چند نفر از کاربران ایرانی به ADSLدسترسی دارند؟Reviewed by Aryan on Feb 5Rating: 1.1 ميليون نفر از بين تعداد كاربراني كه در گزارش مركز آمار از كاربران اينترنتي سال 89 شركت كرده‌اند، از طريق ADSL به اينترنت دسترسي داشته‌اند. به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، گزارش مركز آمار نشان مي‌دهد كه از تعداد كاربران…

  چند نفر از کاربران ایرانی به ADSLدسترسی دارند؟Reviewed by Aryan on Feb 5Rating:

  1.1 ميليون نفر از بين تعداد كاربراني كه در گزارش مركز آمار از كاربران اينترنتي سال 89 شركت كرده‌اند، از طريق ADSL به اينترنت دسترسي داشته‌اند.

  به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، گزارش مركز آمار نشان مي‌دهد كه از تعداد كاربران اينترنت در سال 89، از تعداد كل كاربران در تعامل با شبكه جهاني اينترنت كه در محل سكونت خود به اينترنت دسترسي داشتند، حداقل هفت ميليون نفر كه 84.9 درصد از جمعيت كل كاربران را تشكيل مي‌دهد، ارتباط Dial-Up داشته و نحوه دسترسي حداقل 1.1 ميليون نفر كه شامل 13 درصد مي‌شود از طريق ADSL بوده است.

  نحوه دسترسي حداقل 76 هزار نفر كه شامل 0.9 درصد از جمعيت كاربران اينترنت مي‌شود، بي‌سيم (Wireless) و نحوه دسترسي حداقل 13 هزار نفر يا 0.2درصد از كل كاربران ساير موارد بوده است و نحوه دسترسي حدود 3.8 درصد هم اظهار نشده است.

  به گزارش ايسنا، از كل كاربران اينترنت حدود 2.9 ميليون نفر حداقل يك بار در روز، 3.6 ميليون نفر يكبار در هفته، بيش از 2.9 ميليون نفر حداقل يك بار در ماه و 1.6 ميليون كمتر از يك بار در ماه از اينترنت استفاده مي‌كنند و ضمن آن‌كه تناوب دسترسي به اينترنت بالغ براي هفت هزار نفر از كاربران اظهار نشده است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.