• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » زمان خريد در بورس تهران فرا رسيده است
  کد خبر : 40381

  زمان خريد در بورس تهران فرا رسيده است

  زمان خريد در بورس تهران فرا رسيده استReviewed by Aryan on Oct 25Rating: يکي از کارشناسان بازار سرمايه گفت  اين روزها بهترين زمان براي خريد سهام در قيمتهاي پايين است. به گزارش سرويس اقتصادي آريا، محمد علي احمد زاده اصل ، درباره ريزش بازار در روزهاي اخير گفت: گزارش عملکرد 6 ماهه شرکت هاي بورسي…

  زمان خريد در بورس تهران فرا رسيده استReviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  يکي از کارشناسان بازار سرمايه گفت  اين روزها بهترين زمان براي خريد سهام در قيمتهاي پايين است.
  به گزارش سرويس اقتصادي آريا، محمد علي احمد زاده اصل ، درباره ريزش بازار در روزهاي اخير گفت: گزارش عملکرد 6 ماهه شرکت هاي بورسي راضي کننده بوده است و از لحاظ بنيادي شرايط مناسبي در بازار حکم فرماست.
  وي با اشاره به اينکه افت بازار به دليل ريسک هاي غير سيستماتيک نيست، گفت: سهامداران زماني که وارد بازار سرمايه مي شوند، بايد ريسک هاي بازار را بپذيرند و بدون تحليل اقدام به فروش سهام نکنند.
  احمد زاده اصل با اشاره به اينکه اتفاق نگران کننده اي در بازار رخ نداده است به سهامداران توصيه کرد بي دليل سهام بنيادي و پر پتانسيل خود را نفروشيد و صبر و حوصله بيشتري به خرج دهند.
  وي شرايط کنوني بازار را براي خريد مناسب دانست و افزود: قيمت ها در بازار به کمتر از ارزش ذاتي رسيده اند و بهترين زمان براي خريد سهام است.
  اين کارشناس بازار سرمايه تاکيد کرد: هرگونه تصميم هاي نسنجيده و خروج غير منطقي مي توند موجب ضرر و زيان سهامداران شده و با گذر زمان آنها از عملکرد خود در اين مقطع پشيمان شوند پس به سهامداران توصيه مي کنم از هرگونه رفتار هيجاني در اين شرايط پرهيز کنند.
  مدير عامل سابق سرمايه گذاري توسعه ملي افزود: تجربه نشان داده است گروهي که منابع مالي در اختيار دارند، نظاره گر بازار هستند تا در نرخ هاي پايين اقدام به خريد سهم کنند.
  وي معتقد است: اين روزها بهترين زمان براي خريد سهام پرپتانسيل و مطمئن است زيرا بازار سرمايه نسبت به بازارهاي موازي، پايدارتر و مطمئن تر است. به سرمايه گذاران نيز توصيه مي شود اين روزها اقدام به خريد سهام پر پتانسيل در بازار کنند و نقدينگي هاي سرگردان خود را به بازار سهام تزريق کنند چون قيمت ها براي خريد جذاب شده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.