• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » دردسر پاداش!
  کد خبر : 40207

  دردسر پاداش!

  دردسر پاداش! Reviewed by Aryan on Oct 25Rating: با پیروزی مس برابر پرسپولیس در همان کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی پافشاری خبرنگاران کرمانی برای شنیدن این مبلغ از زبان بلاژویچ، سرانجام مربی مس را مجبور به اعلام رقم دو میلیون تومانی آن کرد. اما ظاهرا ماجراهای این پاداش بازهم به همین جا ختم نشد! باشگاه…

  دردسر پاداش! Reviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  با پیروزی مس برابر پرسپولیس در همان کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی پافشاری خبرنگاران کرمانی برای شنیدن این مبلغ از زبان بلاژویچ، سرانجام مربی مس را مجبور به اعلام رقم دو میلیون تومانی آن کرد. اما ظاهرا ماجراهای این پاداش بازهم به همین جا ختم نشد!

  باشگاه مس که فعلا از نظر حساب بانکی شرایط رویایی ندارد نه می خواست درخواست مربی تیمش را رد کند و نه می توانست این مبلغ را به همه بازیکنان تیمش پرداخت کند از همین رو بود که بازهم مسئله این پاداش در تیم مس تداوم پیدا کرد. هرچند قرار بود این پاداش بعد از بازی با فولاد به بازیکنان مس پرداخت شود اما باشگاه کرمانی برای بالا بردن روحیه بازیکنانش درصدد بود آن را پیش از بازی این هفته تیمش پرداخت کند غافل از اینکه نوع پرداخت آن خود باعث ایجاد شر در تیم خواهد شد! ظاهرا نحوه پرداخت این پاداش به بازیکنان و کادر تیم باعث اعتراض برخی از آن ها شده است.

  گفته می شود به برخی از بازیکنان ذخیره که در طول بازی به زمین نیامدند مبلغ کامل این پاداش پرداخت شده است ولی به برخی دیگر از بازیکنان که دقایقی هم برای تیم به زمین رفتند نصف این مبلغ اهدا شد تا آن ها به بلاژویچ، هاشمی سرپرست تیم و حتی گنجعلی خانی معترض شوند! شبیه همین اتفاق در کادر روی نیمکت تیم هم رخ داده است و تفاوت مبلغ های اهدایی، آن ها را نیز ناراحت کرده است. مربی تیم مس که سعی می کند تمرکز تیمش را روی بازی حساس فولاد در خوزستان حفظ کند ظاهرا در رابطه با این اتفاق پرس و جو کرده است و مقامات ارشد تیم به او اطمینان داده اند که این مسئله را حل خواهند کرد و اجازه نمی دهند پرداخت پاداش موجب افت روحیه تیم شود!

  البته مبلغ بالای پاداش ظاهرا باعث این مشکلات در وضعیت بد مالی باشگاه شده است چراکه پاداش ۵۰۰ هزار تومانی برد برابر سپاهان در مراسمی شکیل به بازیکنان و کادر تیم به صورت کاملا یکسان پرداخت شد تا حرف و حدیثی پیش نیاید. به نظر می رسد بلاژویچ که از نرخ تورم در اقتصاد ایران بی خبر است دیگر مامور تعیین مبلغ پاداش نشود! البته دردسرهای گنجعلی خانی مدیر عامل باشگاه مس در رابطه با این پاداش دو میلیونی به همین جا هم ختم نشد و او در میان خبرنگاران کرمانی هم به مشکل برخورد.

  باشگاه مس که هنوز برای روز خبرنگار از اهالی رسانه کرمان تقدیر نکرده بود قصد داشت به مناسبت پیروزی بر پرسپولیس این مراسم را برگزار کند اما کارت هدیه صد هزار تومانی به خبرنگاران صدای برخی از آن ها را در برابر مدیر عامل باشگاه مس درآورد! به هر شکل بعد از شنیدن پاداش دو میلونی به بازیکنان مس توقعات برخی از خبرنگاران کرمانی هم بالا رفته بود تا این مبلغ حسابی گنجعلی خانی را به دردسر بی اندازد! برخی از خبرنگاران کرمانی با طعنه به مدیر عامل باشگاه مس اعلام کردند حاضرند صدهزارتومان خود را به بازیکنان تیم اهدا کنند!

  البته مدیر عامل باشگاه مس در همین مراسم گفت:” برای تداوم موفقیت های تیم مس باید جلوی هرگونه حاشیه سازی در تیم گرفته شود. ممکن است کاستی هایی وجود داشته باشد اما همه باید به خاطر ادامه موفقیت های باشگاه مس صبر کنند و کاستی ها را بزرگ نکنند تا با رفع آن ها مشکلات حل شود”. اشاره گنجعلی خانی به قول های مساعد سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس است که گفته بود اجازه نمی دهد باشگاه هیچ کمبود مالی داشته باشد. البته سعد محمدی قول افزایش بودجه نداده بود و فقط اطمینان داده بود بودجه باشگاه نسبت به سال قبل کمتر نخواهد شد! ظاهرا قرار است این مشکل بعد از پیروزی برابر فولاد حل شود و پاداش یک میلیون تومانی که برای این برد در نظر گرفته شده است به همه عوامل تیم به صورت یکسان پرداخت شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.