• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » جاسم کرار استقلال را تهدید کرد
  کد خبر : 40171

  جاسم کرار استقلال را تهدید کرد

  جاسم کرار استقلال را تهدید کرد Reviewed by Aryan on Oct 25Rating: این هافبک در شرایطی که چیزی حدود نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت کرده است، مسوولان باشگاه شان را تهدید به فسخ قراردادش در صورت عدم دریافت نیمی دیگر از مبلغ قراردادش آن هم تا دو هفته دیگر کرد. باید دید واکنش باشگاه…

  جاسم کرار استقلال را تهدید کرد Reviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  این هافبک در شرایطی که چیزی حدود نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت کرده است، مسوولان باشگاه شان را تهدید به فسخ قراردادش در صورت عدم دریافت نیمی دیگر از مبلغ قراردادش آن هم تا دو هفته دیگر کرد. باید دید واکنش باشگاه به این خواست ستاره عراقی چیست.

  نیمکت نشینی ات مقابل ذوب آهن برای هواداران استقلال خیلی عجیب و غیرمنتظره بود…

  چرا باید عجیب و غیرمنتظره باشد؟ به هرحال من هم یک بازیکن هستم و ممکن است گاهی اوقات نیمکت نشین شوم.

  این اتفاق در شرایطی افتاد که استقلال مجتبی جباری را هم در اختیار نداشت و از این رو پرویز مظلومی طبیعتا باید از تو استفاده می کرد و عدم قرار گرفتنت در ترکیب اصلی به نوعی ریسک محسوب می شد!

  اول اینکه باید بگویم ذخیره و جانشین جباری نیستم که اگر نباشد بخواهم فیکس بازی کنم. برای خودم جای ثابتی دارم و جایگاهم در تیمش مشخص است. در ثانی این تشخیص سرمربی تیم بود که بازی نکنم.

  می گویند مظلومی به خاطر غیبت چند روزه ات در تمرین از تو شاکی و ناراحت بود و برای اینکه جریمه و تنبیه ات کند نیمکت نشینت کرده ؟!

  کاری نکردم که بخواهد جریمه ام کند. در تمرینات نبودم چون از قبل مرخصی گرفته و هماهنگ کرده بودم. غیبتم غیرموجه نبود که بخواهم جریمه شوم.

  پس چرا مسوولان باشگاه از غیرموجه بودن غیبتت و جریمه مالی ات خبر دادند و صحبت کردند؟

  مسوولان باشگاه هیچ جریمه ای برایم در نظر نگرفتند چون غیبت هایم موجه بود و نمی دانم کدام­یک از مسوولان از جریمه و غیرموجه بودن غیبت هایم صحبت کرده است.

  از قول من بنویسید که جریمه نشده ام و اخباری که پیرامون جریمه مالی کرار شنیده می شود کذب محض است.

  بالاخره مشکلات مالی ات برطرف شد یا نه؟

  نه، مجبور شدم خانه ام را بفروشم ولی همچنان مشکل مالی دارم و امیدوارم مسوولان باشگاه استقلال هرچه سریعتر مشکل مالی ام را برطرف کنند تا کارم به فروش سایر اموالم نرسد.

  تو که بیشتر از سایر استقلالی ها پول گرفته ای. پس چرا همیشه شاکی هستی؟

  فعلا که در آخرین پرداختی های باشگاه چیزی عاید من نشد. به فتح ا… زاده گفته ام که تا دو هفته دیگر مبلغی که هنگام قرارداد توافق کرده ایم را پرداخت کند وگرنه مجبور به فسخ قراردادم می شوم.

  تاکنون نیمی از مبلغ قراردادت را دریافت کرده ای. نکند توقع داری تا قبل از پایان نیم­فصل کل مبلغ قراردادت را دریافت کنی؟

  توقع دارم پرداخت شود چون از قبل با فتح ا… زاده همین را توافق کرده بودیم. من یک بازیکن حرفه ای و خارجی هستم و باید مسوولان باشگاه به تمام تعهداتی که در قبال من دادند عمل کنند.

  یعنی اگر تا دو هفته دیگر مبلغ قراردادت را تمام و کمال دریافت نکنی قراردادت را فسخ می کنی؟

  بله، مسوولان باشگاه باید به قولی که داده اند عمل کنند و از بدقولی خوشم نمی آید.

  بگذریم، بازی با ذوب آهن را چطور دیدی؟

  بازی خوبی بود. هر دو تیم فوتبال خوب و شناوری ارایه دادند. می توانستیم به گل های بیشتری هم دست پیداکنیم. توپ و میدان در بیشتر دقایق در اختیار ما بود و قطعا اگر حریف مان تیم قدری مثل ذوب آهن نبود جشنواره گل به راه می انداختیم.

  با این پیروزی هم که دوباره صدر جدول را پس گرفتید…

  تازه اول راه هستیم و تا پایان فصل صدر جدول دستخوش تغییر و تحولات زیادی می شود ولی مطمئن هستم در پایان این استقلال است که جام قهرمانی را بالای سرش می برد.

  مثل اینکه خیلی هم سردت بود؟

  بله، با اینکه سومین سال حضورم در ایران را سپری می کنم ولی هنوز به لحاظ آب و هوایی با این کشور سازگاری پیدا نکرده ام و فصل پاییز و زمستان که می شود حسابی سردم می شود و چون به هرحال عراقی ام و طاقت سرما را ندارم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.