• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » جوانان برای كار به 32 كشور اعزام مي شوند
  کد خبر : 394766

  جوانان برای كار به 32 كشور اعزام مي شوند

  جوانان برای كار به 32 كشور اعزام مي شوندReviewed by Aryan on Feb 2Rating: معاون سرمایه انسانی وتوسعه اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: اعزام نیروی کار موجب انتقال فناوری به داخل کشور می شود به طوری که می تواند بخشی از نیازهای بازار کار در داخل رارفع کند. فروزان مهر در گفتگو…

  جوانان برای كار به 32 كشور اعزام مي شوندReviewed by Aryan on Feb 2Rating:
  معاون سرمایه انسانی وتوسعه اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: اعزام نیروی کار موجب انتقال فناوری به داخل کشور می شود به طوری که می تواند بخشی از نیازهای بازار کار در داخل رارفع کند.

  فروزان مهر در گفتگو باخبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران افزود:هم اکنون یکی از وزارتخانه های کشور در قالب 400 پروژه در 32 کشور فعالیت می کند که زمینه خوبی برای حضور نیروی کار توانمند ایرانی در خارج از کشور است.
  وی افزود: اعزام نیروی کار به خارج از کشور موجب انتقال فناوری به داخل کشور می شود و می تواند بخشی ازنیازهای بازار کار در داخل را رفع کند.
  معاون سرمایه انسانی و توسعه اشتغال وزارت تعاون به کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: هم اکنون تلاش می شود که پذیرش نیروی کار مطابق استانداردهای بین المللی صورت گیرد که در این زمینه برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.