• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » راه‌اندازي 16 هزار سايت اينترنتي براي تبليغ مصرف و ساخت مواد مخدر
  کد خبر : 393753

  راه‌اندازي 16 هزار سايت اينترنتي براي تبليغ مصرف و ساخت مواد مخدر

  راه‌اندازي 16 هزار سايت اينترنتي براي تبليغ مصرف و ساخت مواد مخدرReviewed by Aryan on Feb 2Rating: رييس سازمان عقيدتي سياسي ناجا از راه‌اندازي 16هزار سايت اينترنتي از سوي دشمنان به منظور تبليغ مصرف و ساخت مواد مخدر خبر داد گفت: يکي از راه‌هاي از کار انداختن قوه عاقله و تفکر از سوي دشمنان، ترويج…

  راه‌اندازي 16 هزار سايت اينترنتي براي تبليغ مصرف و ساخت مواد مخدرReviewed by Aryan on Feb 2Rating:

  رييس سازمان عقيدتي سياسي ناجا از راه‌اندازي 16هزار سايت اينترنتي از سوي دشمنان به منظور تبليغ مصرف و ساخت مواد مخدر خبر داد گفت: يکي از راه‌هاي از کار انداختن قوه عاقله و تفکر از سوي دشمنان، ترويج مواد مخدر است تا از اين طريق افراد را به عناصري سست و بي‌خطر تبديل کنند.

  حجت‌الاسلام بهرامي امروز در همايش دو روزه روساي پليس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور به ايام دهه فجر اشاره کرد و گفت: امام خميني (ره) منشاء برکات زيادي در جهان، از جمله ايجاد جرات و جسارت در بين انسان‌ها و گشودن راه جديدي در ميان آنان شد.

  وي افزود: يکي از برکات انقلاب اسلامي بيداري اسلامي است که اميدواريم با استمرار به اقتدار اسلامي منجرشود.

  بهرامي با بيان‌اينکه دين اسلام به قدرت تفکر در انسان توجه ويژه‌اي دارد، تصريح کرد: امروز دشمنان با تهاجم فرهنگي و راه‌اندازي جنگ نرم درصدد تضعيف پايه‌هاي ديني و گرفتن قدرت تفکر و تعقل در انسان ها هستند تا انسان ها در عرصه کار موجودي بي‌اثر و تنها باري بر دوش جامعه باشند.

  به گفته رييس سازمان عقيدتي سياسي ناجا، يکي از راه‌هاي از کار انداختن قوه عاقله و تفکر از سوي دشمنان، ترويج مواد مخدر است تا از طريق تخدير عقل و فکر جوانان، آنان را به عناصري سست و بي خطر تبديل کنند.

  بهرامي يکي ديگر از اقدامات دشمنان را تضعيف پايه‌هاي ديني دانست و گفت: مقام معظم رهبري سياست امروز دشمنان را سياست آندلسي کردن ايران دانستند تا از طريق فساد، بي‌بندوباري و مواد مخدر به هدف نهايي خود که همان سقوط نظاممان است، برسند اما به لطف الهي امروز شاهديم که حضور جوانان ما در مراسم مذهبي و ميل آنان به دين هرروز بيشتر مي‌شود.

  به گزارش ايسنا، وي افزود: دشمنان همچنين با شيوع مواد مخدر در بين جوانان مي‌خواهند حرکت علمي کشور را کند کرده و هزينه‌هاي کشور را در جهت ساخت اردوگاه و درمان معتادان افزايش دهند.

  بهرامي يکي از نتايج اعتياد را درگيرشدن خانواده معتاد به مشکلات و همچنين ترانزيت و خريد و فروش مواد مخدر دانست و افزود: سرنخ ترويج مواد مخدر به قدرت‌هاي شيطاني و بين‌المللي برمي‌گردد.

  بهرامي با اشاره به وجود 16 هزار سايت اينترنتي به منظور تبليغ براي مصرف و ساخت مواد مخدر ، اظهاركرد: امروز نفوذ اينترنت در خانواده‌ها و از طرفي ارزان و دسترس قرار داشتن مواد روانگردان در بين جوانان منجر مي‌شود تا آنان به سوي اعتياد کشيده شوند.

  رييس سازمان عقيدتي سياسي ناجا در پايان با تقدير از تلاش تمامي کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر کار اين پليس را بسيار ارزشمند و مقدس دانست و گفت: اميدوارم در کشور شاهد حذف مواد مخدر باشيم. ( ایسنا )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.