• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ارزش نفت افزايش يافت
  کد خبر : 393428

  ارزش نفت افزايش يافت

  ارزش نفت افزايش يافتReviewed by Aryan on Feb 2Rating: بهاي نفت در بازارهاي جهاني دیروز (چهارشنبه) با توجه به نگراني درباره افزايش تنش بين ايران و غرب به دليل آنچه كه بررسي افزايش تحريم‌هاي ايران از سوي قانونگذاران آمريكايي خوانده شده و همچنين اخبار اقتصادي مثبت از سوي چين براي دومين روز متوالي بالا رفت….

  ارزش نفت افزايش يافتReviewed by Aryan on Feb 2Rating:

  بهاي نفت در بازارهاي جهاني دیروز (چهارشنبه) با توجه به نگراني درباره افزايش تنش بين ايران و غرب به دليل آنچه كه بررسي افزايش تحريم‌هاي ايران از سوي قانونگذاران آمريكايي خوانده شده و همچنين اخبار اقتصادي مثبت از سوي چين براي دومين روز متوالي بالا رفت.

  به نقل از خبرگزاري رويترز، بهاي نفت سبك آمريكا (وست تگزاس) براي تحويل در ماه مارس در بازار نيويورك با 14 سنت افزايش به 98 دلار و 67 سنت در هر بشكه رسيد. اين نوع نفت روز سه‌شنبه با 0.3 درصد كاهش 98 دلار و 48 سنت معامله شده بود.

  همچنين نفت برنت درياي شمال در بازار لندن براي تحويل در ماه مارس با 29 سنت افزايش 111 دلار و 27 سنت در هر بشكه معامله شد.

  كن هاسه‌گاوا – تحليلگر مسائل نفت در ژاپن، گفت: نگراني درباره عرضه نفت از سوي ايران و سودان جنوبي باعث افزايش قيمت شده است و از سوي ديگر با ضعف اقتصادي در اروپا مواجه هستيم كه تقاضاي نفت را كاهش خواهد داد.

  علاوه بر تنش بين ايران و غرب كه به نگراني درباره كمبود عرضه دامن زده، مناقشه بين جمهوري سودان و سودان جنوبي در زمينه حق ترانزيت نفت باعث افزايش نگراني‌ها در زمينه عرضه شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.