• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تبلیغ فیلم‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع است
  کد خبر : 3900

  تبلیغ فیلم‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع است

  تبلیغ فیلم‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع استReviewed by Aryan♥ on Apr 12Rating: خبر آزادی تبلیغ در ICC درست نیست تبلیغ فیلم‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع است     مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی اعلام کرد پخش تبلیغات فیلم‌های سینمایی ایرانی از شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع است. علیرضا سجادپور در پاسخ به این پرسش…

  تبلیغ فیلم‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع استReviewed by Aryan♥ on Apr 12Rating:

  خبر آزادی تبلیغ در ICC درست نیست
  تبلیغ فیلم‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع است

   

   

  مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی اعلام کرد پخش تبلیغات فیلم‌های سینمایی ایرانی از شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع است. علیرضا سجادپور در پاسخ به این پرسش که فیلم‌های ایرانی مجوز ارائه تبلیغات خود به شبکه‌های ماهواره‌ای را دارا هستند، اظهار داشت: «از نظر ما چنین کاری مجوز ندارد و ممنوع است. فیلم‌های ایرانی آزادی پخش تبلغات خود را از شبکه‌های ماهواره‌ای ندارند.»

  اخیرا یکی از تهیه‌کنندگان در برنامه‌ای رادیویی خبر آزادی احتمالی پخش تبلیغات تلویزیونی فیلم‌های سینمایی را در شبکه ماهواره‌ای ICC داده بود.

  ماجرای پخش تبلیغات فیلم‌‌های ایرانی از شبکه‌های ماهواره‌ای چند سال قبل نیز مطرح شد و از سوی مدیران دولتی سینمای ایران اقدامی غیرقانونی قلمداد شد. در مرحله بعد برخی شبکه‌ها اقدام به پخش فیلم‌های ایرانی کردند که این موضوع نیز از سوی مدیران سینمایی و اهالی سینمای ایران حرکتی در جهت از بین بردن امنیت سینمای ایران عنوان شد.

  در نتیجه همه این اقدامات پخش غیرقانونی فیلم‌های ایرانی از این شبکه‌ها متوقف شد، اما این روزها خبرهایی در مورد پخش تبلیغات فیلم‌های ایرانی در این شبکه‌ها شنیده می‌شود که با تاکید ممنوع بودن آن از سوی مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی به نظر می‌رسد این جریان نیز به زودی متوقف شود. فیلم‌های ایرانی که دارای شرایطی اینچنینی بوده‌اند همواره با تذکرهای مدیران روبرو شده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.