• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » رئيس انتخابات روسيه جاسوس لندن از آب در آمد !
  کد خبر : 389221

  رئيس انتخابات روسيه جاسوس لندن از آب در آمد !

  رئيس انتخابات روسيه جاسوس لندن از آب در آمد !Reviewed by Aryan on Feb 1Rating: در پي افشاي ارتباط رئيس کميسيون مرکزي انتخابات روسيه با يک عضو کميته مشترک اطلاعات انگليس، نمايندگان روسي، وي را به جاسوسي براي انگليس متهم کرده‌اند. به گزارش ایران ویج ، گروهي از نمايندگان حزب کمونيست روسيه، از سازمان امنيت…

  رئيس انتخابات روسيه جاسوس لندن از آب در آمد !Reviewed by Aryan on Feb 1Rating:

  در پي افشاي ارتباط رئيس کميسيون مرکزي انتخابات روسيه با يک عضو کميته مشترک اطلاعات انگليس، نمايندگان روسي، وي را به جاسوسي براي انگليس متهم کرده‌اند.

  به گزارش ایران ویج ، گروهي از نمايندگان حزب کمونيست روسيه، از سازمان امنيت فدرال اين کشور خواسته‌اند تا درباره روابط ميان ولاديمير چورف، رئيس کميسيون مرکزي انتخابات اين کشور و سازمان‌هاي جاسوسي انگليس، تحقيق کند.

  طرح اين درخواست نمايندگان حزب کمونيست روسيه، پس از آن صورت گرفت که مشخص شد چورف در زمان برگزاري انتخابات پارلماني روسيه که غرب مسکو را به تقلب در آن متهم مي‌کند، شخصا از دنيس کيف، معاون هيات ديپلماتيک انگليس در روسيه براي حضور در مرکز مطبوعاتي کميسيون انتخاباتي در مسکو، دعوت به عمل آورده است.

  دنيس کيف، علاوه بر عضويت در کميته مشترک اطلاعات انگليس، در زمينه انقلاب‌هاي مخملي چهره‌اي شناخته شده است.

  ديمتري مدودف، رئيس جمهوري روسيه با انتقاد شديد از دخالت غرب در زمينه انتخابات دوماي روسيه، در عين حال درخواست پارلمان اروپا براي برگزاري انتخابات جديد را بي‌ارزش توصيف کرده است.

  افشاي ارتباطات سازمان‌هاي جاسوسي انگليس با رئيس کميسيون انتخابات روسيه ضربه‌اي سنگين براي لندن که فصل جديدي از روابط گرم با مسکو را آغاز کرده است، محسوب مي‌شود.

  پس از آن که جاناتان پاول رئيس ستاد کارکنان دفتر توني بلر نخست وزير انگليس اعتراف کرد که انگليس از صخره تقلبي براي جاسوسي در روسيه استفاده کرده است، مقام‌هاي دولتي روسيه با تغيير مواضع ترديدآميز خود، اين اعتراف لندن را گامي مثبت در جهت بهبود روابط با دولت روسيه تلقي کردند.

  با اين حال، طرح اين اتهامات جديد، رسوايي ديگري براي دولت‌مردان انلگيس محسوب مي‌شود، اين درحالي است که تحقيقات دراين باره، احتمالا از نقش انگليس در اعتراضاتي که پس از برگزاري انتخابات دوما برگزار شد، پرده برخواهد داشت. ( پرس تی وی )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.