• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » سفر یک ماهه به لبنان بدون اخذ روادید
  کد خبر : 387832

  سفر یک ماهه به لبنان بدون اخذ روادید

  سفر یک ماهه به لبنان بدون اخذ روادیدReviewed by Aryan on Feb 1Rating: ایرنا: سفیر ایران در لبنان گفت: هموطنان ایرانی از تاریخ 12 بهمن می توانند بدون اخذ روادید از سفارت لبنان در تهران و به محض ورود به مبادی زمینی، هوایی و حتی دریایی لبنان با اخذ روادید رایگان یك ماهه به لبنان…

  سفر یک ماهه به لبنان بدون اخذ روادیدReviewed by Aryan on Feb 1Rating:

  ایرنا: سفیر ایران در لبنان گفت: هموطنان ایرانی از تاریخ 12 بهمن می توانند بدون اخذ روادید از سفارت لبنان در تهران و به محض ورود به مبادی زمینی، هوایی و حتی دریایی لبنان با اخذ روادید رایگان یك ماهه به لبنان سفر كنند.

  غضنفر ركن آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان با اشاره به موضوع اعطای روادید به مسافران لبنانی و ایرانی در مبادی ورودی دو كشور گفت: به مناسبت 12 بهمن (تاریخ ورود امام خمینی(ره) به ایران) مصوبه دولت لبنان در این خصوص اجرا خواهد شد.

  سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان  ضمن شرح روند اعطای روادید به مسافران ایرانی و لبنانی در مبادی ورودی دو كشور گفت: اگر مسافران ایرانی به مدت یك ماه به لبنان سفر كنند، نیازی به دریافت روادید از سفارت این كشور در تهران ندارند ولی این بدان معنا نیست كه روادید میان دو كشور مانند آنچه میان سوریه و ایران وجود دارد، لغو شده است.

  وی افزود: اگر این مسافران بیشتر از یك ماه در لبنان اقامت داشته باشند، باید نسبت به دریافت روادید از سفارت لبنان در تهران یا مراجع ذی ربط در بیروت اقدام كنند.

  ركن آبادی افزود: بنا به اعلام رسمی مراجع ذی صلاح لبنان به سفارت ایران در بیروت، از 12 بهمن مصوبه اعطای روادید مجانی در مبانی ورودی لبنان به مدت دو ماه اجرا خواهد شد و پس از آن این امر تابع اقدام متقابل ایران خواهد بود كه با توجه به موافقت دولت ایران با رایگان بودن روادید یك ماهه برای شهروندان لبنانی، مشكلی در اجرای دائم این مصوبه ایجاد نخواهد شد.

  هیأت دولت لبنان در تاریخ هفتم ماه جاری میلادی اعطای روادید به مسافران ایرانی در مبادی ورودی را تصویب كرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.