• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » رفتارهای متفاوت رهبر جدید کره شمالی
  کد خبر : 385280

  رفتارهای متفاوت رهبر جدید کره شمالی

  رفتارهای متفاوت رهبر جدید کره شمالی Reviewed by Aryan on Jan 31Rating: به گزارش «ايسنا» به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس، رهبر جديد و جوان كره شمالي هنگام ديدار با سربازان ارتش برخلاف پدرش در برابر شور و شوق آنها بي‌تفاوت نيست و با سربازان دست مي‌دهد و آنها را به آغوش مي‌كشد. به گفته تحليل‌گران…

  رفتارهای متفاوت رهبر جدید کره شمالی Reviewed by Aryan on Jan 31Rating:

  به گزارش «ايسنا» به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس، رهبر جديد و جوان كره شمالي هنگام ديدار با سربازان ارتش برخلاف پدرش در برابر شور و شوق آنها بي‌تفاوت نيست و با سربازان دست مي‌دهد و آنها را به آغوش مي‌كشد.

  به گفته تحليل‌گران اين شيوه رفتار از سوي كيم جونگ اون،‌ رهبر جديد كره شمالي مشابه رفتار كيم جونگ سونگ، پدر بزرگ‌اش و بنيانگذار محبوب كره شمالي و خاندان حاكم است.

  هنوز تصوير كيم ايل سونگ به عنوان يك ژنرال شجاع جوان كه با سربازان استعمارگر ژاپني نبرد مي‌كند در اذهان مردم كره شمالي زنده است.

  در حالي كه كيم جونگ اون سيستم‌هاي گرمايشي اتاق‌هاي سربازان را بررسي مي‌كند، فشار آب شيرها را امتحان مي‌كند و كتاب‌هاي چيده شده در كتابخانه‌هاي آنها و حتي طعم غذايشان را وارسي مي‌كند اين صداي تشويق و فريادهاي “هورا” است كه شنيده مي‌شود.

  به گفته تحليل‌گران تعداد كمي از مردم كره شمالي هستند كه به عنوان مثال بدانند صداي رهبر سابق كره شمالي چطور بوده است. در حالي كه وي تا زمان مرگش در تاريخ ‌١٧ دسامبر براي ‌١٧ سال رهبري را در دست داشت.

  كوه ـ يو هيوان، يك استاد دانشگاه (انگ گوك سئول) اظهار داشت: كيم جوانتر تلاش دارد تا از رويكرد پدرش اجتناب كند و با پدر بزرگش كيم ايل سونگ برابري كند.

  وي تاكيد كرد: او تلاش خواهد كرد تا در ميان مردم راحت به نظر برسد. وي تلاش خواهد كرد تا صميميتي را در ميان مردم ايجاد كند كه شايد بيشتر از صميميتي باشد كه پدرش به وجود آورد. تقليد از كيم ايل سونگ براي كيم جونگ اون كار مثبتي است زيرا خاطرات پدر وي كيم جونگ ايل در اذهان مردم چندان خوشايند نيست اما مردم با اشتياق روزهاي رهبري كيم ايل سونگ را به ياد مي‌آورند.

  تصوير كيم ايل سونگ همواره به گونه‌اي بود كه كودكان او را احاطه داشتند و كيم جونگ اون نيز در جريان بازديد اخير خود از مدرسه انقلابي مانگ يونگ دائه اين تصوير را زنده كرد.

  مستندي در تلويزيون دولتي كره شمالي نشان مي‌دهد در حالي كه كودكان ملبس به يونيفرم ملي نظامي در حال تشويق و دست زدن هستند، كيم جونگ اون يك كودك را در آغوش خود مي‌گيرد. وي همچنين هنگام ناهار دستي بر سر دانش آموزان مي‌كشد و با لبخند به ريختن سوپ براي آنان نگاه مي‌كند.همچنين يك قطره سس روي انگشت شصت خود مي‌ريزد تا آن را بچشد. تاكيد اصلي وي بر مكان‌هاي نظامي بوده و از شروع سال ميلادي جديد نيز هفت بازديد از چنين مكان‌هايي به عمل آورده است.

  اين بازديدها با اين هدف صورت مي‌گيرند كه به شهروندان نشان دهند رهبر جديد آنها با قدرت رهبري ارتش ‌٢/١ ميليون نفري كره شمالي را به عنوان قدرتمندترين نهاد اين كشور برعهده دارد و سربازان جوان و ژنرال‌هاي پير نيز به او احترام گذاشته و دوستش دارند.

  با وجود آنكه كيم جونگ ايل از دو دهه قبل خود را براي رهبري آماده مي‌كرد اما كيم جونگ اون تنها در سال ‌٢٠١٠ به عنوان جانشين پدرش معرفي شد و ناظران خارجي نسبت به توانايي كيم جونگ اون براي رهبري كشوري كه با همسايگانش مناقشه دارد اظهار ترديد كردند.

  كيم يئون ـ سو، يك كارشناس كره شمالي در دانشگاه دفاع ملي كره اظهار داشت: كيم جونگ اون به وضوح تلاش كرده تا در ميان سربازانش فعال و متعهد به نظر برسد و چنين چيزي به ارتقاء روحيه سربازان و جايگاه وي كمك مي‌كند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • احمد

   دوستان عزیز لطفا ، اگر کره شمالی گرسنه بود نمیتوانست در المپیک لندن رده 12 جدول مدالها باشد و اگر ملت و کشور کره شمالی گرسنه بود تا حالا 100 بار توسط کره جنوبی سیر و آمریکای گرگ درنده حریص که هیچ وقت سیر نمیشود خورده شده و بلعیده شده بود و گرسنه واقعی آمریکای گرگ صفت حریص و همیشه گرسنه است و نیز همه محصولات کره جنوبی در شهر مرزی کائسونگ کره شمالی با مارک PRC ساخته شده و حتی بازارهای آمریکا را تسخیر کرده است و هرروز صبح هزاران کارگر و کارمند از جنوب به این شهر در شمال سر کار رفته و عصر به جنوب برمیگردند . پس ملت کره ملتی هوشیار و زنده است . راستی از بیکارها وکارتون خوابهای سئول و لندن و واشنگتن چه خبر ؟؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.