• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مقدار و شرایط جدید تامین ارز مسافری
  کد خبر : 385101

  مقدار و شرایط جدید تامین ارز مسافری

  مقدار و شرایط جدید تامین ارز مسافریReviewed by Aryan on Jan 31Rating: معاون ارزی بانک مرکزی از افزایش میزان تخصیص ارز مسافری و تامین ارز مورد نیاز تولید کنندگان، وارد کنندگان و ارز دانشجویی، مداوای بیماری و سایر نیازها خبر داد. “مینو کیانی راد” با بیان این مطلب افزود: براساس تصمیم جدید بانک مرکزی ارز…

  مقدار و شرایط جدید تامین ارز مسافریReviewed by Aryan on Jan 31Rating:

  دلار

  معاون ارزی بانک مرکزی از افزایش میزان تخصیص ارز مسافری و تامین ارز مورد نیاز تولید کنندگان، وارد کنندگان و ارز دانشجویی، مداوای بیماری و سایر نیازها خبر داد.
  “مینو کیانی راد” با بیان این مطلب افزود: براساس تصمیم جدید بانک مرکزی ارز مسافرتی برای مسیرهای نزدیک و کشورهای همسایه هزار دلار یا معادل آن به نرخ بانک مرکزی پرداخت می شود و برای مسیرهای دور نیز حد اکثر1500 دلار یا معادل آن در نظر گرفته شده است.
  وی افزود: تصمیم گرفته شد هر فرد در سال علاوه براینکه بتواند یک بار از ارز مسافرتی به نرخ مرجع بانک مرکزی استفاده کند دو بار در سال نیز برای سفرهای زیارتی خارج از کشور شامل عتبات عالیات، سوریه و برای سفر عمره و هر بار 400 دلار یا معادل آن نیز ارز به نرخ رسمی دریافت کند.
  معاون ارزی بانک مرکزی گفت:‌ در شیوه جدید مسافران عازم خارج از کشور با مراجعه به شعب ارزی بانکهای ملی و ملت معادل ارز تخصیصی ریال پرداخت و رسید دریافت می کنند.
  وی افزود: به مسافران عازم خارج از کشور با این رسید در مبادی خروجی کشور و پس از ممهور شدن گذرنامه به مهر خروج توسط باجه های بانکهای مستقر در فرودگاههای بین المللی و مبادی خروجی ارز پرداخت می شود .
  کیانی راد اظهار داشت:‌ در مسیرهای زمینی نیز بزودی سازوکار پرداخت ارز با این شیوه فراهم خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.