• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » ثبت نام دانشجویان انصرافی تا 22 بهمن
  کد خبر : 378264

  ثبت نام دانشجویان انصرافی تا 22 بهمن

  ثبت نام دانشجویان انصرافی تا 22 بهمن Reviewed by Aryan on Jan 28Rating: ثبت‌نام متقاضیان بازگشت به تحصیل مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته دانشگاه‌های کل کشور تا 22بهمن ماه ادامه دارد. به گزارش ایسنا، وزارت علوم در نظر دارد با تدوین ضوابط و مقررات زمینه بازگشت به تحصیل آن دسته از دانشجویان منصرف از تحصیل در…

  ثبت نام دانشجویان انصرافی تا 22 بهمن Reviewed by Aryan on Jan 28Rating:

  ثبت‌نام متقاضیان بازگشت به تحصیل مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته دانشگاه‌های کل کشور تا 22بهمن ماه ادامه دارد.

  به گزارش ایسنا، وزارت علوم در نظر دارد با تدوین ضوابط و مقررات زمینه بازگشت به تحصیل آن دسته از دانشجویان منصرف از تحصیل در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته که حائز شرایط زیر می باشند را در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیردولتی، دانشگاه پیام نور ودانشگاه جامع علمی کاربردی فراهم کند.

  این طرح در دو مرحله به اجرا گذاشته شده که مرحله اول جمع آوری اطلاعات متقاضیان و مرحله دوم بررسی تقاضاهای واصله با توجه به امکانات، ظرفیت‌ها و شرایط متقاضیان است.

  ثبت‌نام در این سامانه هیچگونه حقی برای متقاضیان در پی نداشته و پاسخ نهایی نیز تنها از طریق سامانه خدمات آموزشی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

  توصیه می‌شود متقاضیان از مراجعه حضوری به اداره کل امور دانشجویان داخل و یا دانشگاه‌ها خودداری و هرگونه سوال احتمالی را در سامانه ثبت کنند.

  شرایط لازم جهت امکان بازگشت به تحصیل متقاضیان عبارتند از: قبولی و ثبت‌نام در یکی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی تا قبل از سال 1390، نداشتن هیچگونه مشکل نظام وظیفه، عدم اخراج آموزشی و یا انضباطی توسط دانشگاه محل تحصیل و عدم صدور و اخذ مدرک حتی پایین تر از مقطع تحصیلی که پذیرفته شده‌اند.

  متقاضیان می توانند تا مهلت مقرر جهت ثبت‌نام به سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم به نشانی http://www.msrt.ir/sites/ddstu/default.aspx مراجعه کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.