• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » درخواست براي برکناري رئيس پليس نيويورک
  کد خبر : 377375

  درخواست براي برکناري رئيس پليس نيويورک

  درخواست براي برکناري رئيس پليس نيويورکReviewed by Aryan on Jan 28Rating: ده‌ها معترض در امريکا خواستار کناره گيري کميسيونر اداره پليس نيويورک به دليل حضور در يک فيلم ضد اسلامي شدند. نمايندگان ده‌ها گروه ‌مسلمان و غيرمسلمان روز جمعه (۷ بهمن، ۲۷ ژانويه) در مقابل شهرداري تجمع کرده و خواستار استعفاي ريموند کلي به دليل…

  درخواست براي برکناري رئيس پليس نيويورکReviewed by Aryan on Jan 28Rating:
  ده‌ها معترض در امريکا خواستار کناره گيري کميسيونر اداره پليس نيويورک به دليل حضور در يک فيلم ضد اسلامي شدند.

  نمايندگان ده‌ها گروه ‌مسلمان و غيرمسلمان روز جمعه (۷ بهمن، ۲۷ ژانويه) در مقابل شهرداري تجمع کرده و خواستار استعفاي ريموند کلي به دليل حضور در يک مستند مناقشه برانگيز موسوم به “جهاد سوم” شدند.

  معترضان همچنين کناره‌گيري پال براون، معاون اطلاع رساني رئيس اداره پليس نيويورک را نيز خواستار شدند.

  بر پايه اين گزارش، اين هفته فاش شد که اين مستند جنجال‌برانگيز ۷۱ دقيقه‌اي براي حدود ۱۵۰۰ افسر پليس نيويورک که در حال گذراندن کلاس‌هاي آموزشي ضد تروريستي بودند، نمايش داده شد.

  در اين مستند ادعا شده است که اسلام‌گرايان افراطي در تلاش هستند تا حکومت جهاني اسلامي را برپا سازند. همچنين مصاحبه‌اي ۱۴ دقيقه‌اي با ري کلي نيز در اين فيلم گنجانده شده است.

  کلي روز چهارشنبه با گفتن اين‌که “من از اعضاي جامعه مسلمانان، مخصوصا افرادي که اين فيلم را آتش‌افروزانه و پخش غيرمجاز آن در اداره پليس را امري نامناسب قلمداد کردند، عذرخواهي مي‌کنم”، پشيماني خود را اظهار داشت.

  اداره پليس نيويورک ادعا مي‌کند، يک گروهبان اين فيلم را در حلقه نمايش قرار داد و بديت ترتيب اين فيلم روي ديوارهاي محل آموزش افسران پليس به نمايش درآمد.

  اداره پليس نيويورک با انتشار چندين بيانيه تاکيد کرده است که افسران اين اداره آموزش مي‌بينند تا از تمام شهروندان نيويورک بدون توجه به نژاد يا مذهب آن‌ها محافظت کنند.

  با وجود اين، مسلمانان امريکايي مي‌گويند، اگر براي افسران پليس فيلم‌هايي به نمايش درمي‌آيد که در آن‌ها مسلمانان، افراد تندرو و يا تروريست‌‎هايي جلوه داده مي‌شوند که شايسته هيچ گونه احترام و محافظتي نيستند، باور چنين اظهاراتي مشکل است. ( پرس تي‌وي )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.