• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » سفیر آمریكا در تركیه :دستگیری خبرنگاران در تركیه برای من قابل درك نیست
  کد خبر : 377115

  سفیر آمریكا در تركیه :دستگیری خبرنگاران در تركیه برای من قابل درك نیست

  سفیر آمریكا در تركیه :دستگیری خبرنگاران در تركیه برای من قابل درك نیستReviewed by Aryan on Jan 28Rating: آنكارا- ‘ فرانسیس ریكاردونه’ سفیر آمریكا در تركیه روز جمعه گفت: دستگیری و محاكمه خبرنگاران در تركیه برای من قابل درك نیست. وی در گفت وگو با دست اندركاران رسانه های جمعی در انكارا این مطلب را…

  سفیر آمریكا در تركیه :دستگیری خبرنگاران در تركیه برای من قابل درك نیستReviewed by Aryan on Jan 28Rating:

  آنكارا- ‘ فرانسیس ریكاردونه’ سفیر آمریكا در تركیه روز جمعه گفت: دستگیری و محاكمه خبرنگاران در تركیه برای من قابل درك نیست.

  وی در گفت وگو با دست اندركاران رسانه های جمعی در انكارا این مطلب را عنوان كرد.

  وی گفت: در مورد آینده دمكراسی در تركیه خوش بین هستم ، مقامات این كشور خواهان تغییر قانون اساسی تدوین شده از سوی نظامیان و نهادینه كردن دمكراسی در این كشور هستند ولی دستگیری و محاكمه روشنفكران و خبرنگاران در تركیه برای من قابل درك نیست.

  وی با اشاره به اینكه گفته می شود خبرنگاران زندانی به اتهام جرایم تروریستی زندانی هستند ،گفت: اعتقاد دارم كه با تدوین قانون اساسی جدید بسیاری مسایل حل خواهد شد.

  ریكاردونه سال گذشته نیز به هنگام شروع به خدمت در آنكارا از وضعیت خبرنگاران زندانی انتقاد كرده بود و انتقاد وی با واكنش بسیار تند ‘ رجب طیب اردوغان’ نخست وزیر تركیه مواجه شده بود. ( ایرنا )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.