• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » عوارض در 4 آزادراه زیاد شد
  کد خبر : 376832

  عوارض در 4 آزادراه زیاد شد

  عوارض در 4 آزادراه زیاد شد Reviewed by Aryan on Jan 28Rating: احمد صادقی درباره افزایش عوارض آزادراه ها در کشور اظهار داشت: افزایش قیمت عوارض در 4 آزادراه را به شورای رقابت اعلام کردیم که پس از تایید این شورا، قیمتهای جدید اطلاع رسانی می شود. معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عوارض…

  عوارض در 4 آزادراه زیاد شد Reviewed by Aryan on Jan 28Rating:

  احمد صادقی درباره افزایش عوارض آزادراه ها در کشور اظهار داشت: افزایش قیمت عوارض در 4 آزادراه را به شورای رقابت اعلام کردیم که پس از تایید این شورا، قیمتهای جدید اطلاع رسانی می شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عوارض افزایش معقولی خواهند داشت، افزود: همه آزادراه های کشور برای بخش دولتی است که البته با مشارکت بخش خصوصی ساخته شدند و اغلب این آزادراه ها فعلا در دوران مشارکت هستند که پس از این مدت به طور کامل در اختیار دولت قرار می گیرند.

  وی تصریح کرد: افزایش نرخ عوارض آزادراه ها برای خدمات دهی بیشتر و سوددهی بخش خصوصی صورت می گیرد تا به این وسیله بخش خصوصی هم تمایل بیشتری به حضور در پروژه ها داشته باشد و از سویی خدمات دهی به آزادراه ها بهتر انجام گیرد.

  صادقی درباره علت افزایش 3 برابری عوارض آزادراه تهران-قم در اواسط امسال افزود: این آزادراه از سوی دولت ساخته شده است و به همین دلیل، عوارض 100 تومانی برای خودروهای سواری تعیین شده بود اما سالها از ساخت آن می گذرد و نیاز به نگهداری، آسفالت، خط کشی، تعویض علایم و گاردریل دارد و باید هرچه زودتر تعویض شود.

   همچنین عوارض آزادراه تهران – پردیس هم که از سوی بخش خصوصی ساخته شده است، از سوی دولت 1500 تومان تعیین شده است که برخی از مسافران نسبت به آن اعتراض داشتند. ( مهر )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.