• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فال روزانه » فال روزانه 7 بهمن 1390
  کد خبر : 372944

  فال روزانه 7 بهمن 1390

  فال روزانه 7 بهمن 1390Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating: فال روزانه شما جمعه 7 بهمن 90 فال روزانه شما جمعه 27 ژانویه 2012   فال روز متولدین فروردین: جدیدا فال روزانه شما از زبان حافظ را اضافه نمودیم لطفا نظر دهید کدامیک را بیشتر می پسندید فروردین: در زمینه مسائل عاطفی و احساسی متولدین…

  فال روزانه 7 بهمن 1390Reviewed by Farnaz on Jan 27Rating:

  فال روزانه شما جمعه 7 بهمن 90
  فال روزانه شما جمعه 27 ژانویه 2012

   

  فال روز متولدین فروردین:
  جدیدا فال روزانه شما از زبان حافظ را اضافه نمودیم لطفا نظر دهید کدامیک را بیشتر می پسندید

  فروردین:
  در زمینه مسائل عاطفی و احساسی متولدین این ماه همیشه با شانس بلندی همراه هستند گرچه خیلی ها قدر نمیدانند و آنرا از دست میدهند. ولی در جمع خانواده ها، زوج هایی خوشبخت و همیشه عاشق بسیاری را می بینند. به جرات نود درصد از زندگیهای مشترک این ماه بامقاومت طولانی همراه هستند.
  حافظ:
  مسند به باغ بر که به خدمت چو بندگان استاده است سرو و کمر بسته است نی
  حافظ حديث سحرفريب خوشت رسيد تا حد مصر و چين و به اطراف روم و ری

  تعبیر:زندگی فراز و نشیب بسیار دارد. بهتر است که قدر لحظات با ارزش عمر را بدانی و از آن به خوبی استفاده کنی. به قدرت و جلال خود، مغرور نباش. با دوستان و خانواده ی خود مهربان باش و غرور و خودپسندی را رها کن. دوران ناکامی هم مانند دوران خوش زندگی نا پایدار و فانی است. به خداوند ایمان داشته باش

  اردیبهشت:
  متولدین این ماه اغلب انسانهای خلاق و پر کار و در عین حال در کار نیز مبتکر هستند. جوانترها در تحصیل و کسب تجربه موفق میباشند. بزودی برای مجردها رویدادهای خوشی سبب میشود بتوانند با راحتی خیال مسیر زندگی خود را تعیین کنند. گروهی نیز تن به ازدواج می دهند .
  حافظ:
  نرگس مست نوازش کن مردم دارش خون عاشق به قدح گر بخورد نوشش باد
  به غلامی تو مشهور جهان شد حافظ حلقه بندگی زلف تو در گوشش باد

  تعبیر:در هر کار اعتدال و میانه روی را پیشه کن. تکبر و غرور را رها کن تا راهی تازه پیش پای تو گشوده شود. دوستی به تو خیانت و از سادگی و صداقت تو سوء استفاده کرده است. بهتر است واقع بین و امیدوار باشی و زیرکی و هوشیاری را از دست ندهی

  خرداد:
  آن گروه از متولدین این ماه که بدلایلی با گروهی از نزدیکان دچار اختلاف عقیده و نظر و کدورت هایی شده اند بهتر است در حل آن بکوشند فضای صلح آمیزی در اطراف خود پدید آورند، چون خیلی ها از این جدایی ها و اختلافات به نفع خود بهره میگیرند.
  حافظ:
  از سخن چينان ملالت‌ها پديد آمد ولی گر ميان همنشينان ناسزايی رفت رفت
  عيب حافظ گو مکن واعظ که رفت از خانقاه پای آزادی چه بندی گر به جايی رفت رفت

  تعبیر:در طریق دوستی و محبت باید سختی ها و ملامت ها را تحمل کرد. راه رسیدن به هدف ناهموار و سخت است. با صبر و شکیبایی همه ی رنج ها و حسرت ها را می توان از بین برد. نباید سعی و تلاش را رها کنی.

  تیر:
  در زمینه شراکت معمولا متولدین این ماه آدمهای منطقیتر و روراست تری هستند ولی در پایان نیز همیشه ضربه ها را بدوش میکشند تا به اصطلاح دیگران دل شکسته نباشند و خاطره ای خوش از خود برجای بگذارند.
  حافظ:
  ساقيا در گردش ساغر تعلل تا به چند دور چون با عاشقان افتد تسلسل بايدش
  کيست حافظ تا ننوشد باده بی آواز رود عاشق مسکين چرا چندين تجمل بايدش

  تعبیر:از سختی ها و مشکلات زندگی نترس. همه ی مشکلات با صبر و تحمل از پیش راه تو برداشته می شوند. در اجرای تصمیم ها با تعمق و اندیشه باش. با پشتکار و استوار باش تا موفق شوی.

  مرداد:
  در زمینه کسب و کار و شغل بعضی از متولدین این ماه بسیار پولساز و موفق و مبتکر هستند، برخی بدلیل رکود اقتصادی ناگهان دچار ترس و دلهره شده و حتی ابتکارات و خلاقیت های خود را بهمین سبب از دست داده اند. به این گروه توصیه میشود باامید بکار بپردازند و روحیه خود را نبازند که هنوز شانس های خوبی در راه است .
  حافظ:
  مرو به خانه ارباب بی‌مروت دهر که گنج عافيتت در سرای خويشتن است
  بسوخت حافظ و در شرط عشقبازی او هنوز بر سر عهد و وفای خويشتن است

  تعبیر:در کاری که در پیش رو داری مردد نباش که در کار خیر نباید تأمل و درنگ کرد. نا امیدی و دلسردی را از خود دور کن و با درایت و هوشمندی از موقعیت ها استفاده کن

  شهریور:
  در حالیکه اصولا متولدین این ماه بخت بلندی دارند، چه در زمینه کاری و چه ثروت و چه زندگی زناشویی، فقط کافی است با احتیاط و حساب شده عمل کنند. لازم به تذکر است که آن گروه از مردان و زنان بیوه که فکر میکردند دیگر راهی برای خوشبختی خود نمییابند اینروزها در مسیری قرار دارند که اگر محتاطانه عمل کنند به خوشبختی میرسند .
  حافظ:
  بر در ميخانه عشق ای ملک تسبيح گوی کاندر آن جا طينت آدم مخمر می‌کنند
  صبحدم از عرش می‌آمد خروشی عقل گفت قدسيان گويی که شعر حافظ از بر می‌کنند

  تعبیر:دروغ و فریب، عاقبت انسان را رسوا می کند. صفا و صداقت در کارها باعث پیشرفت انسان می شود. مراقب وسوسه ی دشمنان نابکار باش. هوا و هوس را از خود دور کن که تو را به کجراهه می کشاند

  مهر:
  بسیاری از متولدین این ماه بدلیل اقدامات و حوادث گذشته زندگی خود دچار نوعی پشیمانی و سرخوردگی هستند، در حالیکه بسیاری از آن رویدادها، این گروه نقشی نداشتند. در زندگی زناشویی زوجها بهتر است گاه از لجبازی و بگومگوها دست بکشند، چون همین اخلاق سبب بهم ریختگی زندگیشان میشود.
  حافظ:
  خوش برآ با غصه‌ای دل کاهل راز عيش خوش در بوته هجران کنند
  سر مکش حافظ ز آه نيم شب تا چو صبحت آينه رخشان کنند

  تعبیر:موقعیت را غنیمت بدان و از آن استفاده کن. رنج و مصیبت، عاقبت به خوشی خواهد انجامید. نا امیدی را از خود دور کن تا به مقصود برسی.

  آبان:
  به متولدین این ماه توصیه می شود به احترام و توجه و مراقبت از بزرگترها، از پدر و مادرها ادامه دهند. آنها را زیر چتر حمایت خود بگیرند و در حدامکان خود به آنها روحیه بدهند. با فرزندان خود دوست و صمیمی و نزدیک باشید.
  حافظ:
  جز اين قدر نتوان گفت در جمال تو عيب که وضع مهر و وفا نيست روی زيبا را
  در آسمان نه عجب گر به گفته حافظ سرود زهره به رقص آورد مسيحا را

  تعبیر:غرور و تکبر را در زندگی از خود بران و با دوستان و آشنایان مهربان باش و در هنگام بی نیازی و آسایش به فکر سختی و مشقت زندگی دیگران هم باش. با مهربانی و دوستی و با یاری دیگران می توانی زندگی راحتی داشته باشی. با مردم متکبر و خودپسند همنشینی نکن.

  آذر:
  اغلب متولدین متاهل این ماه بدلیل تفاهم، عاقل بودن، سیاست داشتن، هیچگاه در زندگی شان اختلاف و درگیری وجود نداشته است . همیشه آرامش در فضای خانه و خانواده برقرار بوده. دوستان جدیدی وارد زندگی درصدی از متولدین این ماه میشوند که بعضی مثبت و بعضی نه چندان دلخواه هستند.
  حافظ:
  دلم ز حلقه زلفش به جان خريد آشوب چه سود ديد ندانم که اين تجارت کرد
  اگر امام جماعت طلب کند امروز خبر دهيد که حافظ به می طهارت کرد

  تعبیر:دعا و نماز بی ریا و صادقانه به درگاه خداوند تو را به هدف نزدیک می کند. به دینداران ریاکار اعتماد نکن. صداقت رمز پیروزی است. با دوستان صمیمی و صادق باش

  دی:
  عده ای نقاب دوستی به چهره زده و وارد زندگی درصدی از متولدین این ماه شده اند. این گروه را باید شناخت و نباید اجازه داد دست به خرابی و ویرانی بزنند. برای اغلب متولدین این ماه سفر توصیه میشود چون معمولا روحیه ناآرام و یا کسل آنها را آرامش میبخشند .
  حافظ:
  مسند به باغ بر که به خدمت چو بندگان استاده است سرو و کمر بسته است نی
  حافظ حديث سحرفريب خوشت رسيد تا حد مصر و چين و به اطراف روم و ری

  تعبیر:زندگی فراز و نشیب بسیار دارد. بهتر است که قدر لحظات با ارزش عمر را بدانی و از آن به خوبی استفاده کنی. به قدرت و جلال خود، مغرور نباش. با دوستان و خانواده ی خود مهربان باش و غرور و خودپسندی را رها کن. دوران ناکامی هم مانند دوران خوش زندگی نا پایدار و فانی است. به خداوند ایمان داشته باش

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.