• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » هجوم مردم برای فروش ارز و سکه
  کد خبر : 371178

  هجوم مردم برای فروش ارز و سکه

  هجوم مردم برای فروش ارز و سکهReviewed by Farnaz on Jan 26Rating: دلار امروز پنج‌شنبه در حالی در بازار آزاد صبح به ۱۹۰۰ تومان و ظهر به ۱۷۳۰ تومان کاهش یافت که صرافان ارز ارزان ۱۴۰۰ تومانی نمی‌فروشند و دلالان هم در اطراف میدان فردوسی جولان می‌دهند. عقب نشینی تدریجی قیمت دلار در بازار آزاد…

  هجوم مردم برای فروش ارز و سکهReviewed by Farnaz on Jan 26Rating:

  دلار امروز پنج‌شنبه در حالی در بازار آزاد صبح به ۱۹۰۰ تومان و ظهر به ۱۷۳۰ تومان کاهش یافت که صرافان ارز ارزان ۱۴۰۰ تومانی نمی‌فروشند و دلالان هم در اطراف میدان فردوسی جولان می‌دهند.

  عقب نشینی تدریجی قیمت دلار در بازار آزاد همچنان ادامه دارد به طوری که این نوع ارز امروز پنجشنبه صبح با نرخ ۱۹۰۰ تومان و ظهر با نرخ ۱۷۳۰ تومان دست به دست می‌شود. دلار دوشنبه هفته جاری تا 2هزار و 200 تومان بالا رفته بود.

  اطراف میدان فردوسی که مرکز ارزفروشان تهران است، امروز پنجشنبه مملو از دلالانی است که قرار بود بانک مرکزی با همکاری نیروی انتظامی آنان را از بازار جمع‌آوری کنند!

  رئیس کل بانک مرکزی که روز تعطیل یکشنبه برای سرکشی به بازار ارز رفت و با کرکره پائین صرافی‌ها مواجه شد، اگر صبح تا ظهر امروز پنجشنبه به این بازار می‌رفت، تعداد زیادی از دلالان را می‌دید که خیلی راحت‌تر از همیشه در حال فعالیت بوده و هستند. دلالان، دلار را از مردم ۱۶۰۰ تومان خریداری می کنند.

  صرافان هم درحالی نرخ دلار ۱۴۰۰ تومان را بر روی تابلوی فروش خود نوشته اند که هیچ دلاری با این نرخ فروخته نمی شود و معلوم نیست بانک مرکزی چرا با این تخلف آشکار صرافان برخورد نمی‌کند.

  هجوم مردم برای فروش ارز و سکه امروز پنج‌شنبه در بازار ارز و سکه تهران مشهود است، ضمن اینکه بانک مرکزی نرخ دلار مرجع را ۱۱۲۹ تومان تعیین کرده است.

  کارشناسان بازار ارز و سکه معتقدند وعده بانک مرکزی برای تک نرخی کردن نرخ ارز تا ۴۸ ساعت آینده – شنبه هفته آینده- بر بازار ارز سکه تاثیر گذار خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ali

   خدارو شكر ^:)^

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.