• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » جزئيات تسهيلات بنياد ملي نخبگان ويژه مخترعان
  کد خبر : 362977

  جزئيات تسهيلات بنياد ملي نخبگان ويژه مخترعان

  جزئيات تسهيلات بنياد ملي نخبگان ويژه مخترعانReviewed by Aryan on Jan 24Rating: معاون دبیر جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی گفت: تسهیلات و حمایتهای بنیاد ملی نخبگان ویژه مخترعان، تحت عنوان تسهیلات سطح 3 شامل تسهیلات نظام وظیفه و اعتبار پژوهش و نوآوری از 10 تا 50 میلیون ریال است. دکتر عبدالرضا نبوی،…

  جزئيات تسهيلات بنياد ملي نخبگان ويژه مخترعانReviewed by Aryan on Jan 24Rating:
  معاون دبیر جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی گفت: تسهیلات و حمایتهای بنیاد ملی نخبگان ویژه مخترعان، تحت عنوان تسهیلات سطح 3 شامل تسهیلات نظام وظیفه و اعتبار پژوهش و نوآوری از 10 تا 50 میلیون ریال است.

  دکتر عبدالرضا نبوی، با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنواره نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی، افزود: این دوره از جشنواره با رویکرد تجاری سازی دستاوردهای علمی و ساماندهی اختراعات برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه این جشنواره از 15 تا 18 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود، اظهار داشت: در این جشنواره نمایشگاه تجاری سازی اختراعات و نوآوری ها با حضور صاحبان ایده و صنعتگران داخلی و خارجی برگزار خواهد ‌شد.

  وی از پایان ثبت نام در این جشنواره خبر داد و یادآور شد: تاکنون 374 اختراع در بخش تجاری سازی و 214 شرکت دانش بنیان در بخش شرکتهای دانش بنیان برای شرکت در این جشنواره ثبت نام کردند.

  نبوی به بخشهای مختلف جشنواره شکوفایی اشاره کرد و ادامه داد: این جشنواره دارای بخشهایی چون داوری اختراعات، تجاری سازی اختراعات، دالان تسهیل کنندگان، بین الملل، شرکتهای دانش بنیان و نیازمندیهای سازمانهای دولتی و خصوصی است. برگزاری کارگاههای آموزشی از برنامه های جانبی این جشنواره خواهد بود.

  معاون دبیر جشنواره شکوفایی و نوآوری اضافه کرد: در بخش داوری اختراعات، هزار و 47 طرح که در سالهای گذشته ثبت اختراع شده اند، برای حضور و دریافت اعتبار پژوهشی سطح 3 بنیاد ملی نخبگان اعلام آمادگی کرده اند.

  به گفته نبوی تسهیلات و حمایتهای بنیاد ویژه مخترعان تحت عنوان تسهیلات سطح 3 شامل تسهیلات نظام وظیفه و اعتبار پژوهش و نوآوری از 10 تا 50 میلیون ریال است.

  وی با بیان اینکه این جشنواره در مصلی امام خمینی به مدت 3 روز برگزار می شود، یادآور شد: مجوز حضور در چهارمین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی برای ثبت نام کنندگان در مرحله اول فراخوان، منوط به بررسی اولیه درخواست آنها در دبیرخانه جشنواره و ثبت نام نهایی در پورتال است.(مهر)

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.