• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » شهريه‌ « دانشگاه آزاد »20 درصد کم می‌شود
  کد خبر : 362790

  شهريه‌ « دانشگاه آزاد »20 درصد کم می‌شود

  شهريه‌ « دانشگاه آزاد »20 درصد کم می‌شودReviewed by Aryan on Jan 24Rating: رييس جديد دانشگاه آزاد اسلامي گفت: تا پايان سال دوم مديريتم شهريه هاي دانشگاه آزاد را 20 درصد کاهش خواهم داد. فرهاد دانشجو اولين قدم براي شروع کار مديريت خود در دانشگاه آزاد را ارتقاي کيفي آموزش و پژوهش اين دانشگاه بيان…

  شهريه‌ « دانشگاه آزاد »20 درصد کم می‌شودReviewed by Aryan on Jan 24Rating:
  رييس جديد دانشگاه آزاد اسلامي گفت: تا پايان سال دوم مديريتم شهريه هاي دانشگاه آزاد را 20 درصد کاهش خواهم داد.

  فرهاد دانشجو اولين قدم براي شروع کار مديريت خود در دانشگاه آزاد را ارتقاي کيفي آموزش و پژوهش اين دانشگاه بيان و اظهار كرد: در آموزش هاي عالي دنيا 16 شاخص براي سنجش کيفي سطح آموزش وجود دارد که از آن جمله مي توان به نسبت اساتيد تمام به اعضاي هيئت علمي ، ميزان رضايت مندي دانشجويان، کارمندان و.. از دانشگاه، نسبت درآمدزايي دانشگاه به کل بودجه آن دانشگاه و.. اشاره کرد.

  وي افزود: اولين برنامه من اين است که براي هر کدام از اين شاخص‌ها برنامه ريزي شود و با بومي سازي اين شاخص‌ها تا حد زيادي ارتقاء پيدا کند. البته اميدوارم که در اين راه اعضاي خانواده دانشگاه آزاد اسلامي يعني دانشجويان، اعضاي هيات علمي و همين طور جامعه بزرگ آموزش عالي کشور اعم از دانشگاه هاي دواتي و غيردولتي، پيام نور و.. دست به دست هم دهند تا اين شاخص ها رشد کنند چرا که با رشد آنها قطعا کيفيت آموزش عالي در دانشگاه آزاد هم رشد خواهد کرد.

  دانشجو در ارتباط با شهريه دانشگاه آزاد نيز اظهار كرد: در دانشگاه آزاد يک سري از هزينه ها مانند پرداخت حقوق اساتيد و کارمندان، خريد زمين، ساخت و ساز و.. وجود دارد که تاکنون از شهريه دانشجويان تامين مي شد، اما من درصدد اين هستم که يک منابع مالي ديگري را براي تامين اين هزينه ها پيدا کنم و در اين راستا نيز يک تيم متخصص مديريت مالي تشکيل خواهد شد به هر ميزان که بتوانيم از آن منابع براي تامين هزينه هاي دانشگاه استفاده کنيم به همان ميزان هم شهريه ها کاهش خواهند يافت.

  وي تشکيل بانک دانشگاه آزاد را از جمله راهکارهاي خود براي کاهش شهريه ها عنوان کرد و افزود: در اين بانک هم به سرمايه گذاران سود تعلق خواهد گرفت و هم براي بانک سود آوري خواهد شد و از طريق گردش مالي که انجام مي شود به کاهش هزينه هاي دانشگاه کمک مي شود. اين مديريت مالي و ارزش افزوده ايجاد شده، خودش را در کاهش شهريه دانشگاه نشان خواهد داد.

  دانشجو در خاتمه گفت‌وگوي خود اظهار كرد: دغدغه من اين است که فارغ التحصيلان و دانشجويان اين دانشگاه به مدرک خود افتخار کنند و به آن ببالند. (ايسنا)

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.