• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » 11سال زندان برای دانشجوی ترک به خاطر 3 تخم مرغ و یک ناسزا
  کد خبر : 359785

  11سال زندان برای دانشجوی ترک به خاطر 3 تخم مرغ و یک ناسزا

  11سال زندان برای دانشجوی ترک به خاطر 3 تخم مرغ و یک ناسزاReviewed by Aryan on Jan 23Rating: دادستان استانبول برای یک دانشجوی ترکیه ای دانشگاه استانبول به اتهام توهین به پلیس و در اختیار داشتن 3 تخم مرغ برای پرتاب به عبدالله گل رییس جمهوری این کشور ، درخواست 11 سال زندان کرد. به…

  11سال زندان برای دانشجوی ترک به خاطر 3 تخم مرغ و یک ناسزاReviewed by Aryan on Jan 23Rating:

  دادستان استانبول برای یک دانشجوی ترکیه ای دانشگاه استانبول به اتهام توهین به پلیس و در اختیار داشتن 3 تخم مرغ برای پرتاب به عبدالله گل رییس جمهوری این کشور ، درخواست 11 سال زندان کرد.

  به گزارش عصر ایران ” ییگیت ارگون ” دانشجوی 19 ساله سال دوم رشته حقوق در دانشگاه استانبول به هنگام دیدار عبدالله گل از این دانشگاه به دلیل حمل 3 تخم مرغ در کیف خود با پلیس درگیر می شود و این درگیری به بازداشت وی می انجامد.

  هم اکنون در پرونده کیفرخواست این دانشجوی محروم شده از تحصیل ، 4 و نیم تا 11  سال حبس به دلیل توهین وی به پلیس درخواست شده است . این دانشجوی ترک در جریان دیدار 1 ماه پیش گل از دانشگاه استانبول دستگیر شده و با پلیس درگیر شد .

  5 نیروی پلیس ترکیه که از این دانشجو شکایت کرده اند به قاضی پرونده گفته اند که این دانشجو به هنگام دستگیری خطاب به پلیس ها گفته بود : ” پلیس های بی شرف دستم را رها کنید “.

  گفتنی است در جریان دیدار یک ماه پیش عبدالله گل از دانشگاه استانبول گروهی از دانشجویان مخالف حزب حاکم ترکیه با تجمع علیه وی شعار دادند که پلیس 5 تن از آنان را بازداشت کرد .

  مجازات های سنگین برای نوجوانان در ترکیه یکی از مواردی است که همواره با انتقاد محافل حقوق بشری مواجه بوده است . در بسیاری از شهرهای کرد نشین ترکیه مجازات سنگ زدن نوجوانان به خودروهای پلیس و نیروهای امنیتی گاه تا 10 سال زندان است .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.