• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , سینما و تلویزیون » روایت رسانه های غربی از برهنگی گلشیفته فراهانی
  کد خبر : 359198

  روایت رسانه های غربی از برهنگی گلشیفته فراهانی

  روایت رسانه های غربی از برهنگی گلشیفته فراهانیReviewed by Farnaz on Jan 23Rating: گلشیفته فراهانی که در زمان بازی در ایران توانمندی های خود را در عرصه بازیگری به نمایش گذاشته بود، پس از مهاجرت به فرانسه در ابتدا با انتشار چند عکس بدون حجاب در یک نشریه فرانسوی پل های پشت سر خود را…

  روایت رسانه های غربی از برهنگی گلشیفته فراهانیReviewed by Farnaz on Jan 23Rating:

  گلشیفته فراهانی که در زمان بازی در ایران توانمندی های خود را در عرصه بازیگری به نمایش گذاشته بود، پس از مهاجرت به فرانسه در ابتدا با انتشار چند عکس بدون حجاب در یک نشریه فرانسوی پل های پشت سر خود را برای بازگشت به وطن کمی متزلزل کرد، اما اخیرا با انتشار تصاویر برهنه خود در صفحه فیس بوک شخصی اش به نظر می رسد دیگر هیچ فرصتی برای بازگشت به ایران را…
  آفتاب: گلشیفته فراهانی که در زمان بازی در ایران توانمندی های خود را در عرصه بازیگری به نمایش گذاشته بود، پس از مهاجرت به فرانسه در ابتدا با انتشار چند عکس بدون حجاب در یک نشریه فرانسوی پل های پشت سر خود را برای بازگشت به وطن کمی متزلزل کرد، اما اخیرا با انتشار تصاویر برهنه خود در صفحه فیس بوک شخصی اش به نظر می رسد دیگر هیچ فرصتی برای بازگشت به ایران را…

  پس از آن که بازیگر به خارج رفته سینمای ایران در چند مورد از تنفر خود از حجاب و همچنین مخالفت خود با سیاست های ایران پرده برداشت، هم اکنون انتشار تصاویر برهنه وی موجب بروز جنجال تازه ای در مورد این بازیگر شد، به طوری که این اقدام وی بازتاب فراوانی در رسانه های خارجی پیدا کرده است.

  بر اساس این گزارش، گلشیفته فراهانی که در زمان بازی در ایران توانمندی های خود را در عرصه بازیگری به نمایش گذاشته بود، پس از مهاجرت به فرانسه در ابتدا با انتشار چند عکس بدون حجاب در یک نشریه فرانسوی پل های پشت سر خود را برای بازگشت به وطن کمی متزلزل کرد، اما اخیرا با انتشار تصاویر برهنه خود در صفحه فیس بوک شخصی اش به نظر می رسد دیگر هیچ فرصتی برای بازگشت به ایران برای خود باقی نگذاشته است.


  این در حالی است که این مسئله در چندین پایگاه خبری خارجی بازتاب داشته است. برای مثال یک پایگاه خبری ویژه انتشار اخبار و تصاویر بازیگران و خوانندگان مشهور در سطح دنیا در مقاله خود در این زمینه آورده است: اقدام گلشیفته در انتشار عکس برهنه اش باعث بروز خشم و اعتراض مردم در داخل ایران شد. علاوه بر این دولت ایران به دلیل انتشار تصویر برهنه گلشیفته در یک مجله فرانسوی، وی را از بازگشت به ایران محروم کرده است. این در شرایطی است که این بازیگر ایرانی مدعی شده است که این کار را برای نشان دادن اعتراض به تابوهای فرهنگی ایران انجام داده است. وی هدف خود را از این کار آزاد کردن روح و جسمش به طور همزمان اعلام کرده است.

  پایگاه خبری سی کیو نیوز نیز با انتشار خبری در این مورد می نویسد: مقامات ایران به بازیگر ایرانی که در مجله فرانسوی برهنه شده است، در مورد بازگشت به کشور هشدار داده و به وی گفته اند که به کشور بازنگردد. وی که یک سال پیش از ایران به فرانسه مهاجرت کرد، مدعی شده است که این اقدام را در اعتراض به سیاست های فرهنگی که به ادعای وی باعث ایجاد محدودیت در صنعت فیلم سازی در ایران شده است، انجام داده است.

  پایگاه خبری ایندپندنت نیز در گزارشی در مورد این مسئله با بیان این که مقامات ایران به بازیگر ایرانی گفته اند که به کشور بازنگردد، آورده است: در پی انتشار تصاویر برهنه گلشیفته فراهانی در مجله فرانسوی فیگارو، این بازیگر از بازگشت به ایران منع شده است. این در شرایطی است که وی هدف از این اقدام خود را مبارزه با ایجاد محدودیت ها در ساخت فیلم در ایران اعلام کرده است.

  از سوی دیگر پایگاه خبری جورنال با اشاره به این که اقدام گلشیفته در انتشار تصاویر برهنه اش موجب بروز خشم و جنجال در ایران شده آورده است: این اقدام گلشیفته باعث ایجاد ممنوعیت برای ورود وی به ایران شده است.

  پایگاه خبری نیوز با بیان این که دولت ایران گلشیفته را از ورود به این کشور منع کرده است، می نویسد: در پی انتشار عکس برهنه گلشیفته در نشریه فیگارو، مقامات دولت ایران به وی اعلام کرده اند که دیگر حق ورود به کشور را ندارد و ورود وی به ایران ممنوع است.

  این پایگاه خبری در بخش دیگری از گزارش خود به اشتباه گلشیفته را یکی از بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین معرفی کرده است. این در حالی است که فراهانی پس از خروج از ایران در سال 1388 هرگز در هیچ فیلم ایرانی اجازه بازی نداشته است.

  پایگاه خبری بیکیا مصر نیز در گزارشی در این زمینه آورده است: فراهانی در پی انتشار تصاویر برهنه اش مدعی شده است که این اقدام وی یک کار نمادین است و وی قصد داشته با این کار یک نماد سکس و برهنگی ایجاد کند. وی همچنین مدعی شده است که هدف وی گسترش برهنگی و یا سکس نبوده است. این در شرایطی است که این اقدام او موجب بروز حرف و حدیث های بسیار در داخل ایران شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • ولگرد

   ,نه بابا ایران لارج تر از این حرفهاست

   مگر مجاهدین خلق که بیست سال آدم کشتن برنگشتن

   من می گم مریلین منسون هم با یه توبه نامه ادعایی می تونه بیاد شک ندارم

  • امین

   *رشیفته خانم خیلی غلط کردی که خواستی یک نماد سکسی رو در درکشور رواج بدی.باز به مرام خواننده هامون که از تو خیلی گنده ترند واز این کارها نکردن

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.