• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » اسامی جان باختگان و نجات یافتگان شناور غرق شده در بندرعباس
  کد خبر : 359041

  اسامی جان باختگان و نجات یافتگان شناور غرق شده در بندرعباس

  اسامی جان باختگان و نجات یافتگان شناور غرق شده در بندرعباسReviewed by Aryan on Jan 23Rating: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اسامی سرنشینان شناور دریایی غرق شده در مسیر جزیره هرمز به بندرعباس را اعلام کرد. علی اکبر صفایی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: این شناور22 سرنشین داشت که 5 نفر از…

  اسامی جان باختگان و نجات یافتگان شناور غرق شده در بندرعباسReviewed by Aryan on Jan 23Rating:

  تصویر نمایشی میباشد

  مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اسامی سرنشینان شناور دریایی غرق شده در مسیر جزیره هرمز به بندرعباس را اعلام کرد.

  علی اکبر صفایی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: این شناور22 سرنشین داشت که 5 نفر از آنان به نام های، مهدی نوفرستی، محمد نظم آرا، حسن مرادیان، تاج اعظم بهادری و حاتم عبدالله زاده، نجات یافتگان این سانحه دریایی هستند.

  وی با استناد به آخرین آمار ارائه شده گارد انتظامات اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، اسامی 16 مسافر غرق شده این شناور دریایی را نیز شامل حسین پرتوی، شهلا صالحی زاده، بهمن و حسین پیر عطا، فریبا جنتی، ابوطالب فرخی، نیلوفر فرخی، محمد رضا نوفرستی، آذر کمیلی، طوبی کمیلی، نیره و شهناز الفتی، حسن عاملی، فخرالسادات طباطبائی، بهجت تعالی مقدم و تاج بخش اعلام کرد.

  صفایی گفت: عملیات جستجوی نجات یک مسافر دیگر مفقود شده نیز ادامه دارد.

  وی نقص فنی و ازکار افتادن موتورهای این شناور را در حالت طوفانی و مواج شدن دریا علت غرق شدن این شناور دانست و افزود: ناخدای این شناور به طور غیر مجاز اقدام به جابجایی مسافران از جزیره هرمز به بندرعباس کرده بود که هم اکنون در بازداشت است.

  یک فروند اتوبوس دریایی عصر دیروز در مسیر دریایی جزیره هرمز به بندرعباس به علت طوفانی بودن دریا با 22 سرنشین در یک مایلی جزیره هرمز غرق شد.

  اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان برای ایمنی جان مسافران حرکت شناورهای سبک را در خلیج فارس و دریای عمان از دیروز ممنوع اعلام کرده است.

  جزیره هرمز در 18 کیلومتری بندرعباس واقع است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.