• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » استیلی سنبل غیرت بوده و اکنون بی غیرت خوانده می شود!
  کد خبر : 35900

  استیلی سنبل غیرت بوده و اکنون بی غیرت خوانده می شود!

  استیلی سنبل غیرت بوده و اکنون بی غیرت خوانده می شود!Reviewed by Aryan on Oct 24Rating: محسن عاشوری در نشست خبری پیش از مسابقه فردا با مس رفسجان در چارچوب جام حذفی به جای حمید استیلی در جلسه حاضر شد و گفت: «شناخت زیادی از مس نداریم، البته اطلاعاتی از همکارانم در پیکان که در…

  استیلی سنبل غیرت بوده و اکنون بی غیرت خوانده می شود!Reviewed by Aryan on Oct 24Rating:

  محسن عاشوری در نشست خبری پیش از مسابقه فردا با مس رفسجان در چارچوب جام حذفی به جای حمید استیلی در جلسه حاضر شد و گفت: «شناخت زیادی از مس نداریم، البته اطلاعاتی از همکارانم در پیکان که در لیگ یک با این تیم بازی‌ کرده‌اند گرفته‌ام. مس رفسنجان تیمی است که توپ را خوب حفظ می‌کند و بازیکنان جوانی دارند. بازیکنانشان کم تجربه هستند اما با این حال ما بازی را جدی می‌گیریم و با تمام توان در میدان ظاهر خواهیم شد.»
  وی در مورد اینکه مربی مس رفسنجان گفته می‌خواهیم شگفتی ساز شویم گفت: «انسان با امید زنده است و همیشه تلاش می‌کند. قطعا ایشان هم برای بهبود کیفیت تیمش تلاش می‌کند چون رسالتش همین است. ما در درجه اول به برد فکر می‌کنیم همانطور که آنها فکر می‌کنند. برای تمام تیم‌ها احترام قائل هستیم و مس هم می‌تواند شگفتی ساز شود. جام حذفی در همه جای دنیا قابل پیش بینی نیست اما کم تجربگی و جوانی بازیکنان آنها و کیفیت بازیکنان ما کفه ترازو را به سود ما سنگین‌تر می‌کند.»
  عاشوری در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید قصه پر غصه پرسپولیس به کجا می‌رسد، تصریح کرد: «قصه ما کم کم رمان می‌شود. همه در مورد پرسپولیس صحبت کردند؛ چه آنهایی که فنی هستند و چه آنهایی که دورتر بوده‌اند. من می‌خواهم از هواداران یک سؤال بپرسم؛ آنهایی که در بازی با نفت بازیکنان ما را بی تعصب خطاب کردند خودشان چقدر به تیم تعصب نشان دادند؟ کاری به کارنامه استیلی، خودم، عزیزیان و بقیه همکارانم ندارم، می‌خواهم بدانم آنها چقدر به تیم تعصب نشان دادند؟ 11 بازی، 10 بازی، 8 بازی، 4 بازی، یا یک بازی؟ 10 دقیقه یا 20 دقیقه؟ آنها چقدر تعصب به تیمشان نشان دادند؟ کادر فنی را می‌توان عوض کرد ولی آیا می‌توان 24 بازیکن یک تیم را عوض کرد که همه آنها به غیر از علی کریمی را بی تعصب می‌نامند. کجای این منطقی است؟»
  وی ادامه داد: «پیش از این حرف‌ و حدیث و شایعه‌ای که می‌گفتند برخی به تماشاگران خط می‌دهند و جرقه از جایی از ورزشگاه شروع می‌شود و برخی جهت دار بازی را نگاه می‌کنند را قبول نداشتم اما در بازی با نفت دیدم که این جریان از کجا شروع شد.»
  عاشوری تاکید کرد: «ما جوانان احساسی داریم که باید آنها را خوب هدایت کنیم. در کشوری هستیم که معیارها و ارزش‌هایی دارد. کدام یک از ما آن ارزش‌ها را خوب اجرا کردیم؟ فوتبال چقدر ارزش دارد؟ در کنار مربی، ما پدر هم هستیم. این تربیت برای نسل ما مناسب نیست. استیلی سمبل غیرت بوده و اکنون بی‌غیرت خوانده می‌شود و حیا کن و رها کن می‌گویند. بازیکنان 90 دقیقه تلاش می‌کنند.»

  مربی پرسپولیس اضافه کرد: «باید بدانید که تیم‌های دیگر نرفته‌اند بخورند و بخوابند و ما به آنها گل بزنیم. انگار نشانه‌ای وجود دارد. از دقیقه 30 به بعد وقتی که حریف به دروازه ما نزدیک می‌شود و یا توپ به تیر دروازه می‌خورد جرقه زده می‌شود. در بازی با نفت شرایط برای جرقه هم مناسب بود اما ما با تیم صدرنشین بازی می‌کردیم. این تیم چقدر برابر ما موقعیت پیدا کرد؟»
  وی اظهار داشت: «نمی‌گویم مشکل فنی نداریم اما باید قبول کرد که موجی درست می‌شود. شاید مسئولیت من نیست که بگویم اما هواداران باید به ما فرصت دهند. آنها حق دارند که فریاد می‌زنند اما باید فرصت داده شود. من در تمام سال‌هایی که فوتبال بازی می‌کردم یا فوتبال را دنبال می‌کردم چنین سال بدی را ندیده بودم. ما تلاش می‌کنیم تا مشکلات برطرف شود. قبول دارم شرایط پرسپولیس سخت است. در اول فصل هم شرایط تیم را می‌دانستم که آمدم اما نمی‌توانم در خانه بنشینم و مبارزه نکنم و بعد بیایم و شعار بدهم. ما تلاش خود را می‌کنیم و آنهایی که در مورد ما باید تصمیم بگیرند در نهایت تصمیم خود را خواهند گرفت.»
  عاشوری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه تا صبح امروز در نظرسنجی سایت باشگاه پرسپولیس 53 درصد به برتری مس رفسنجان رای داده‌اند گفت: «این هم نوعی اعتراض است. ما این را می‌فهمیم اما امیدوارم برخلاف نظر این 53 درصد نتیجه بازی رقم بخورد.»
  وی در مورد اینکه بازیکنان مصدوم پرسپولیس چه کسانی هستند گفت: «بعد از بازی با نفت من به دلیل مشکلاتی که داشتم در تمرین نبودم و امروز اولین جلسه‌ای است که سر تمرین تیم می‌روم.»
  مربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید چه کسی به هواداران خط می‌دهد و جریان سازی می‌کند گفت: «این وظیفه نیروی انتظامی است نه ما. من تا حالا حتی در جلسات خصوصی هم چنین حرفی نزده بودم اما به تماشاگران خط می‌دهند. اگر بدانم چه کسی هست می‌رفتم و با او صحبت می‌کردم و به او می‌گفتم این به شرایط پرسپولیس کمک نمی‌کند. به هر حال اکنون مسئولیت هدایت پرسپولیس با گروه ما است. اینکه استیلی با 85 بازی ملی و 10 سال حضور در بازی در پرسپولیس و بیش از 6 ، 7 سال دستیاری مربیان بزرگ، کوچک است پس چه کسی بزرگ است؟»
  وی ادامه داد: «علی دایی در فوتبال یک استثنا است. همه مربیان در دنیا کارنامه علی دایی را ندارند و این گونه نیست که همه سابقه درخشانی در بازی داشته باشند. مربیگری فرق می‌کند. باید به ما فرصت بدهند. آن چیزهایی که آنها می‌بینند ما هم می‌بینیم و برای رفع نقاط ضعف‌ تلاش خواهیم کرد. اگر نتوانستیم می‌رویم اما باید فرصت داده شود. در 5 و 6 بازی آخر خط دفاع ما به ثبات رسید و نظم پیدا کرد. بنابراین موقعیت زیادی به حریفان ندادیم. اینکه توپ از زاویه بسته گل می‌شود موقعیت حریفان نیست. دروازه‌بان‌ها نیز باید تلاش کنند و نقاط ضعف خود را برطرف کنند.»
  عاشوری در مورد اینکه رویانیان مدیر عامل پرسپولیس اعلام کرده پرسپولیس بد بسته شده گفت: «من واقعا نمی‌دانم رویانیان این حرف را زده است زیرا از مصاحبه‌ها تعبیر و تفسیرهای زیادی می‌شود. ایشان نظرش را گفته اما قبول داریم که در چند پست نقطه ضعف داریم و باید نفراتی را جذب کنیم. استیلی دیر تیم را تحویل گرفت زیرا مشکلاتی بود. در ترکیه هم نتوانستیم بازیکنان که می‌خواهیم به خدمت بگیریم اولادی و هاشمیان نیز مصدوم هستند و بازیکن آزاد هم که باکیفیت باشد نیست که بتوانیم آن را جذب کنیم. ما در چند پست نیاز به بازیکن داریم اما اینکه تیم بد بسته شده یا نه نظر ایشان است.»

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.